Учні запросили рятувальників у гості

clock
05.03.2012 15:45

Не тільки фахівці облМНС прагнуть навчити підростаюче покоління правилам безпечної поведінки. Приємно зазначити, що самі діти тяжіють до знань та запрошують до себе спеціалістів з безпеки.

Так, 5 березня вчителі та вихованці загальноосвітньої школи № 3 покликали до себе представників обласного управління МНС. Головна мета візиту рятувальників – донести до дітей усвідомлення необхідності дотримання елементарних правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, а також підняти рівень інформаційно-просвітницької роботи з питань повсякденної безпеки.

Співробітники облМНС розповіли дітям про те, як необхідно поводити себе при виникненні надзвичайної події та що робити, аби подібні ситуації не виникали взагалі. Крім того, почесні гості розповіли, як надати необхідну допомогу людині, яка потрапила в біду та провели безліч цікавих конкурсів та вікторин.

До уваги дітей також було представлено два відеофільми, присвячених роботі рятувальної служби та правилам пожежної безпеки, в яких охоплювались всі сфери діяльності рятувальників. «Дуже важливим є проводити профілактичні роботи з дітьми саме у ігрових формах, з використанням сучасних мульти-медія. Це полегшує сприйняття цього важливого матеріалу, – сказала директор школи Ольга Магльована. Ми дуже вдячні представникам облМНС за те, що вони навчають наших дітей правилам безпечного життя. Сьогодні нам на практиці продемонстрували, як користуватися вогнегасником та протигазом. Особливе захоплення дітей викликали відеофільми та можливість приміряти протигаз». Також, Ольга Павлівна зазначила, що їхня школа вже більше 18 років співпрацює з рятувальниками, заради навчання дітей правилам безпеки життєдіяльності. Крім того, фахівці облМНС приймають активну участь у підготовці шкільної команди до обласних та всеукраїнських змагань Школа безпеки.

«Головне для нас – це безпека підростаючого покоління, бо діти є наше майбутнє. Сьогодні ми ознайомили учнів 1-6 класів з елементарними правилами безпеки життєдіяльності. Сподіваємося, що в майбутньому ці знання стануть їм у нагоді та допоможуть зберегти не одне життя», – наголосив начальник караулу СДПЧ-1 Андрій Дуда.

Керівництво школи, вчителі та учні наприкінці заходу отримали примірники відомчої газети «Ситуація», що містить багато корисної та повчальної інформації, яку вони можуть використовувати при підготовці до уроків охорони здоров’я.

Схожі матеріали