Продовжується акція «Зустрінемо Новий Рік безпечно!»

clock
09.12.2011 14:58

Сьогодні, 9 грудня, у рамках акції облуправління МНС «Зустрінемо Новий рік безпечно!» рятувальники відвідали дитячій розважальний комплекс «Шекіленд». Велика кількість батьків подарують своїм малюкам новорічне свято у цьому комплексі, тому головним завданням фахівців облМНС – зробити його безпечним.

Для того, щоб у максимально короткий час надати воду для гасіння пожежі і втратити дорогоцінні хвилини, підвозячи її на автоцистернах, використовують пожежні гідранти. Тому сьогодні було проведено планову перевірку гідранта, який знаходиться на території розважального центру. «Перевірку проводили для того, щоб у разі виникнення надзвичайної ситуації, ми змогли оперативно зреагувати та надати необхідну допомогу», – зазначив начальник караулу СДПЧ-4 старший лейтенант служби цивільного захисту Валентин Ангеловський.

З персоналом та відвідувачами закладу також було проведено роз’яснювально-профілактичну роботу щодо дій у випадку пожежі. Також вони отримали примірники відомчого видання «Ситуація», яке містить у собі багато корисної інформації, щодо безпеки життєдіяльності. Крім того, рятувальники розповіли, яких вимог треба дотримуватися при влаштуванні ялинки у приміщенні та виборі електричних гірлянд.

«З наближенням новорічних свят зростає вірогідність виникнення пожеж у місцях масового перебування людей. На жаль, гинуть і діти, за 2011 рік на пожежах загинуло 5 дітей. Тому сьогодні ми проводимо профілактичний рейд, щоб убезпечити життя підростаючого покоління», – прокоментував головний фахівець відділу організації реагування на НС та координаційних дій старший лейтенант служби цивільного захисту Олексій Фролов.

Нагадуємо, акція «Зустрінемо Новий рік безпечно!» буде тривати протягом грудня.

Головне управління МНС України в Запорізькій області звертається до громадян: дотримуйтесь правил безпеки життєдіяльності під час Новорічних свят! Будьте вкрай обережними з бенгальськими вогнями, свічками, петардами та феєрверками! Дотримуйтесь правил пожежної безпеки при влаштуванні ялинки!

Схожі матеріали