Шукаємо «Диво-дитину»!

clock
05.12.2011 13:43

Вже три роки поспіль за активною підтримкою Міністерства надзвичайних ситуацій України проводиться Всеукраїнська премія «Диво-дитина». Цей захід створений з метою пошуку, відбору та нагородження на підставі експертної оцінки за встановленими номінаціями найталановитіших та найобдарованіших дітей в Україні. Для участі запрошуються діти віком від 4-х до 13 років, які мають унікальні, особливі розумові або фізичні здібності та можуть здивувати по-справжньому. Однією з номінацій зазначеної Премії є – «Найгероїчніший» – в якій беруть участь діти, що здійснили героїчний вчинок. Фінал та урочиста церемонія нагородження заплановані на березень 2012 року, а прийом анкет завершується 25 лютого 2012 року.

Увага! Оголошуємо про початок прийому анкет до участі у премії: «Диво-Дитина 2012»

Якщо ти хочеш, щоб про твої досягнення, таланти, вміння та незвичайні здібності дізналася вся країна - приймай участь у премії «Диво-Дитина 2012»!

1) Спочатку необхідно підготувати наступні матеріли:

• правильно заповнену анкету (http://divo-dutuna.com);

• копію свідоцтва про народження (завірену нотаріально);

• матеріали, які свідчать про досягнення (копії дипломів, свідоцтв, грамот, фото-, відео- , статті та інші матеріали, які свідчать про успіх учасника).

2) А потім надіслати їх на адресу Організатора (але не пізніше 15 лютого):

 

ТОВ «ДИВО-ДИТИНА» 03186, м. Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5, оф. 712.

Схожі матеріали