Попередити аби запобігти!

clock
02.12.2011 08:56

Новий рік – свято, якого чекають як діти, так і дорослі. І щоб довгоочікуване свято залишило у пам’яті тільки приємні спогади, треба готуватися до нього заздалегіть. Перш за все, потрібно подбати про власну безпеку та безпеку своїх близьких під час святкування.

1 грудня стартувала акція ГУ МНС України в Запорізькій області «Зустрінемо Новий рік безпечно!» Протягом усього місяця рятувальники будуть відвідувати об’єкти, де будуть проводитися різноманітні розважальні заходи.

Останнім часом популярності набуває традиція святкувати Новий рік у ресторанах, клубах чи кафе. Завжди весело, гамірно, багато людей… Що ще потрібно для бездоганного свята?.. Але там, де багато людей, а у свята ще й алкоголя, персонал закладу не може водночас прослідкувати за усіма відвідувачами закладу. Саме у таких умовах, частіше за все, може трапитися нещасний випадок, як у надзвичайній події в нічному клубі «Хромая лошадь». Нагадаємо, м. Пермь, що у Росії, назавжди запам’яталося світу жахливою трагедіією, коли взимку 2009 року в нічному закладі під час пожежі та паніки одночасно загинуло 156 людей.

Пригадуючи цей трагічний випадок, рятувальники занепокоєні безпекою громадян. Саме тому, у ході акції, вони відвідали місця масового перебування людей, де будуть проводитися дитячі свята та корпоративи. Фахівці обл МНС розповіли власникам закладів, обслуговуючому персоналу та відвідувачам про вимоги пожежної безпеки.

«З метою попередження виникнення нещасних випадків, ми проводимо інструктажі як з власниками, так і з персоналом та гостями закладів. Треба відзначити, що господарі з розумінням та відповідальність відносяться до питань безпеки життєдіяльності. Ми плануємо протягом місяця пропагувати правила безпеки при підготовці до свят аби вони пройшли без неприємних ситуацій», – зазначила помічник начальника облуправління МНС підполковник служби цивільного захисту Юлія Баришева.  

 

Головне управління МНС України в Запорізькій області звертається до громадян: дотримуйтесь правил безпеки життєдіяльності під час Новорічних свят! Будьте вкрай обережними з бенгальськими вогнями, свічками, петардами та феєрверками! Дотримуйтесь правил пожежної безпеки при влаштуванні ялинки!

Схожі матеріали