ГоловнаОстанні новини16 Червня, 2017р.
 Версія для друку

м. Бердянськ: пройшов семінар для керівників дошкільних навчальних закладів та батьків дітей

Опубліковано: 16.06.2017, 16:05

Літо — бажана і очікувана пора року для школярів та студентів. Час повного відпочинку від занять і море розваг. Проте, влітку настає спекотна пора і для працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

За статистикою, в нашій країні внаслідок нещасних випадків щодня гине 3 дітей. Біда трапляється тоді, коли відпочинок та розваги дітей та підлітків залишаються поза увагою дорослих.

Не випадково, перед початком літнього оздоровчого періоду, фахівці ДСНС спільно з освітянами проводять у дитсадочках, школах, ліцеях та гімназіях роз’яснювальні та профілактичні бесіди щодо безпечного поводження не лише вдома, а й на вулиці, на природі, біля води.

15 червня у м. Бердянськ на базі ДНЗ № 40 пройшов черговий захід для вихователів-методистів та батьків дітей. У занятті взяли участь спеціалісти навчальних закладів міста, які відповідають за стан охорони праці та безпеки життєдіяльності, батьки, лікар лінійної бригади екстреної швидкої медичної допомоги, голова організації Товариства Червоного Хреста та рятувальники.

Під час семінару педагоги дізнались про надзвичайні події, які виникли на території нашої області з вини або за участю дітей. Ознайомились з основними правилами поведінки у побуті, при експлуатації електроприладів, при виникненні пожеж. Також співробітники ДСНС розповіли про основні небезпеки, які можуть підстерігати під час відпочинку на водних об’єктах, довели до відома статистику загибелі людей на воді на теренах нашого краю та поговорили про причини, які призвели до трагічних випадків. Крім того, рятувальники акцентували увагу на тому, що справа порятунку досить не проста і при нехтуванні окремих правил, людина може наразити на небезпеку і себе, і оточуючих.

Лікарі продемонстрували, як правильно зупинити кровотечу та накласти шину, а також показали, як надавати першу допомогу при утопленні.

Окремо фахівці Служби порятунку закцентували увагу педагогів на небезпеці виявлення застарілих боєприпасів або сучасних вибухових пристроїв. В подальшому педагоги проведуть такі ж бесіди і з дітьми, оскільки саме на це був розрахований семінар.

Самі ж учасники заходу переконані, що достатня кількість методичних рекомендацій та матеріалів, а також активна співпраця з рятувальниками надасть змогу якісно та ґрунтовно навчати дітей безпеці життєдіяльності.

20170615_134830.JPG 20170615_142456.JPG

20170615_143541.JPG 20170615_143920.JPG

 


   
Останні новини
26 Червня11:57 ДСНС України закликає громадян дотримуватися правил безпеки під час пожежонебезпечного періоду!
26 Червня10:23 Запорізькі рятувальники взяли участь в урочистих заходах з нагоди відзначення 21–ї річниці Дня Конституції України
24 Червня09:36 Обережно: ВНП! Дії у разі виявлення підозрілого предмету
23 Червня16:26 Вітаємо переможців обласних змагань з пожежно-прикладного спорту
23 Червня12:27 У Запоріжжі завершилася конференція голів рад ветеранів Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту
22 Червня16:40 В рамках Всеукраїнської конференції відбулось нагородження співробітників та ветеранів підрозділів цивільного захисту Запорізького гарнізону
22 Червня16:12 “Спільними зусиллями ДСНС та інших органів влади ситуацію з пожежами у природних екосистемах вдається утримувати під контролем”, - Микола Чечоткін (ВІДЕО)
22 Червня15:34 Стартував обласний етап змагань з пожежно-прикладного спорту
22 Червня15:04 Відбулося відкриття XІ Всеукраїнської конференції голів територіальних і функціональних рад ветеранів Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту
21 Червня17:52 Рятувальники готові до дій за призначенням у разі виникнення нештатних подій на водних об’єктах
21 Червня14:55 м. Енергодар: рятувальники закликають людей дотримуватись правила безпеки життєдіяльності у літній період
21 Червня11:31 Багатодітна сім`я ліквідатора Чорнобильської АЕС побувала в аквапарку «Острів скарбів»
21 Червня11:12 м. Бердянськ: рятувальники провели профілактичний рейд у місцях заборонених для купання
21 Червня10:13 Якимівський район: для безпечного відпочинку громадян рятувальники провели профілактичну роботу на центральному пляжі в смт Кирилівка
20 Червня12:51 Оріхів: рятувальники проводять профілактичну роботу щодо дотримання вимог безпеки на водних об′єктах
Останні новини