ГоловнаОстанні новини12 Листопада, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники обговорили актуальні питання дерегуляції підприємницької діяльності

Опубліковано: 12.11.2018, 12:09

12 листопада на базі Головного управління ДСНС області відбувся круглий стіл присвячений обговоренню питань дерегуляції підприємницької діяльності.

Участь у заході взяли представники Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал», Департаменту соціального захисту населення ЗОДА, Департаменту культури туризму національностей та релігій ЗОДА, Запорізької обласної ради профспілок, Торгово-промислової палати.

Учасники обговорили процедуру подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки; критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових перевірок; вимоги з питань використання та обліку фонду захисних споруд цивільного захисту.

Однією з головних новацій, яка започатковується ДСНС, є те, що підприємець має можливість отримувати адміністративні послуги, що надаються службою, дистанційно в електронному вигляді. Урядом було прийнято Постанову “Про внесення змін до Порядку подання і реєстрації декларації з питань пожежної безпеки”, якою реалізовано зазначений механізм для подання на реєстрацію декларації. Положення постанови усувають можливі корупційні ризики при наданні зазначеної адміністративної послуги, спрощують відносини між суб’єктами господарювання та контролюючим органом.

Електронна послуга вже доступна через https://e-services.dsns.gov.ua/ і https://www.kmu.gov.ua/ua/services.  Електронні форми документів з автоматичною перевіркою та підказками максимально мінімізують ризик допущення помилок при їх заповненні.

«З моменту запуску електронної послуги по Україні подано та зареєстровано 3808 Декларацій, в Запорізькій області з 7 місяці роботи електронної системи зареєстровано 112 декларації» - зазначив провідний інспектор відділу пожежної безпеки управління із запобігання надзвичайним ситуаціям  Сергій Мельник.

До критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері техногенної та пожежної безпеки, належать:

Повний перелік критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері техногенної та пожежної безпеки, їх показники та кількість балів за кожним показником визначено у додатках Постанови КМУ від 05 вересня 2018 р. № 715 http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/715-2018-%D0%BF

«Планові заходи державного нагляду у сфері техногенної та пожежної безпеки здійснюються за діяльністю суб’єктів господарювання з такою періодичністю:з високим ступенем ризику — не частіше одного разу на два роки; із середнім ступенем ризику — не частіше одного разу на три роки; з незначним ступенем ризику — не частіше одного разу на п’ять років» - пояснив начальник управління із запобігання надзвичайним ситуаціям Євген Водоп’янов.

Для забезпечення готовності захисних споруд до використання за призначенням їх балансоутримувачі здійснюють оцінку стану їх готовності,  організовують періодичні огляди стану захисних споруд, перевірку працездатності їх основного обладнання, планують і проводять технічне обслуговування обладнання та систем життєзабезпечення захисних споруд.

«Оцінка стану готовності захисних споруд здійснюється щороку з метою виявлення недоліків у стані утримання та експлуатації захисних споруд, передбачення заходів щодо приведення захисної споруди в готовність до використання за призначенням» - повідомив провідний фахівець відділу інженерно – технічних заходів та оповіщення управління організації заходів цивільного захисту Роман Короп.

Ознайомитися з вимогами з питань використання та обліку фонду захисних споруд цивільного захисту можна за посиланням http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0879-18

 

 IMG_2691.JPG IMG_2694.JPG

IMG_2700.JPG IMG_2706.JPG

IMG_2712.JPG IMG_2720.JPG

 

 

 


   
Останні новини
13 Грудня11:20 Майбутні рятувальники провели профорієнтаційну роботу серед школярів щодо вступу до навчальних закладів системи ДСНС України
13 Грудня10:49 Фахівці ДСНС області перевіряють захисні споруди цивільного захисту області на їх готовність до використання за призначенням.
12 Грудня11:00 Штормове попередження про найважливіші гідрометеорологічні явища
11 Грудня15:58 Електронне декларування за 2018 рік
11 Грудня15:09 “Запорукою адекватного реагування на можливі надзвичайні ситуації є ефективна робота Штабів усіх рівнів”, - Микола Чечоткін
11 Грудня14:48 УВАГА! Штормове попередження у акваторії Чорного та Азовського морів
11 Грудня14:24 м. Запоріжжя: рятувальники провели профілактичний рейд в місцях масовова перебуванням людей
11 Грудня14:18 м. Мелітополь: рятувальники провели бесіди з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів
11 Грудня14:10 Вільнянський район: рятувальники провели роз’яснювальну роботу щодо профілактики пожеж з працівниками газової служби
11 Грудня09:39 "Авіаційна система МВС буде третьою за масштабом у Європі", - Арсен Аваков
11 Грудня08:31 Всі підрозділи МВС переведені на посилений варіант несення служби
10 Грудня14:10 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов в Україні
7 Грудня14:15 Якимівський район: до рятувальників завітали діти
5 Грудня10:14 У Міжнародний День волонтера ДСНС вітає своїх помічників
4 Грудня14:59 Оріхівський район: рятувальники провели урок для дошкільнят
Останні новини