ГоловнаОстанні новини1 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

Журналісти познайомилися з командою «Найсильніших пожежних-рятувальників»

Опубліковано: 01.10.2018, 13:52

Історія «Firefighter Combat Challenge» бере свій початок в Америці. Згодом спорт найсильніших рятувальників впевнено рушив країнами Європи. А цьогоріч увірвався й в Україну. І тут не дарма використовується слово «увірвався», бо у вересні вперше в столиці пройшли міжнародні змагання. За звання «Найсильніших пожежних-рятувальників» боролася 31 командф з усієї держави, а також вже досвідчені німці та білоруси. Влітку сформували й збірну Запорізької області. Тренером став Сергій Дудник, а представником команди – Михайло Бугайов. У команди було всього два місяці, аби підготуватися до змагань. І вона підтвердила козацький дух регіону та посіла 8-ме місце у загальнокомандному заліку. Приголомшливий результат для першого разу!  

Отже, під час прес-конференції представники запорізьких ЗМІ познайомилися з командою «Найсильніших пожежних-рятувальників». А це: Сергій Куліков, Дмитро Хаванов, Олексій Пастирєв, Вадим Кравченко, Віталій Пелешко, Марія Виниченко, Вікторія Мельник, Надія Варчук, Олександр Мальований, Олег Смоляной, Анатолій Храмов, Євген Деревянко та Антон Новак. Треба наголосити, що за правилами змагань жінки виконують всі нормативи на рівні з чоловіками. А подолати треба не мало. Пожежно-рятувальний спорт включає в себе три види вправ: індивідуальний забіг, тандем та командна естафета, які складаються з наступних етапів: підйом пакету сходовими маршами на майданчик 4-го поверху навчальної вежі, підйом рукавної скатки та спуск з вежі, силовий тренажер, прокладення робочої лінії та подання ствола на заливку мішені, перенесення потерпілого вагою 80 кг.

Проте, як зауважили члени команди, злагодженість, самовідданість та взаємопідтримка допомогли подолати всі труднощі змагань.

Тренер Сергій Дуднік приєднався до лав рятувальників у 1993 році. Працював пожежним, згодом став начальником караулу, займався пожежно-прикладним спортом. Наразі він – викладач навчального пункту Аварійно-рятувального загону спецпризначення облДСНС.  Сергій Володимирович кожного дня навчає майбутніх пожежних та добре знає, що згуртованість і довіра в колективі – це найважливіше. Своєю енергією, цілеспрямованістю та силою він надихає всю команду. «Я задоволений результатом. Подалі ми зможемо добитися ще більшого. Молодці – всі! А коли виступали дівчата, в мене взагалі, мурахи по тілу біжали», - хвалить тренер. А підопічні, в свою чергу, дуже вдячні своєму вчителю та наставнику. «Ми всі дуже різні, - розповідає Марія Виниченко, - але працюємо в одному напрямку, на єдиний результат. Підбадьорюємо одне одного та ніколи не кидаємо, якщо щось не вдається». Захоплюється командою і Вадим Кравченко: «Те, що коллектив хороший, я зрозумів буквально з першого тренування. Всього за 2 місяці ми стали сім'єю».

А рятувальники Запорізького гарнізону бажають команді впевненності в своїх силах та подальших перемог і досягнень!    

IMG_5303.JPGIMG_5248.JPG


   
Останні новини
10 Грудня14:10 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов в Україні
10 Грудня13:00 Штормове попередження про найважливіші гідрометеорологічні явища
10 Грудня08:31 Всі підрозділи МВС переведені на посилений варіант несення служби
7 Грудня14:15 Якимівський район: до рятувальників завітали діти
5 Грудня10:14 У Міжнародний День волонтера ДСНС вітає своїх помічників
4 Грудня14:59 Оріхівський район: рятувальники провели урок для дошкільнят
4 Грудня13:31 В Україні розпочалися командно-штабні тренування з органами управління єдиної державної системи цивільного захисту в умовах особливого періоду
3 Грудня16:02 Рятувальники презентували словничок фемінітивів запорізьким журналістам та журналісткам
3 Грудня13:35 Дякуємо за щире серце та добре діло!
3 Грудня13:13 Спецслужби та відомства відзвітували про готовність до реагування на потенційні зимові ризики
3 Грудня12:12 Зведені дані про кількість надзвичайних подій на території Запорізької області з початку 2018 року
1 Грудня13:00 Увага! Штормове попередження про найважливіші метеорологічні явища
1 Грудня09:28 Запорізькі рятувальники отримали благодійну допомогу із Швейцарії
30 Листопада16:01 м. Енергодар: дошкільнята побували на екскурсії у пожежно-рятувальному підрозділі
30 Листопада15:31 Увага! Попередження про погіршення погодних умов в Україні
Останні новини