ГоловнаОстанні новини10 Липня, 2018р.
 Версія для друку

Дітки влітку, або як проходять дні безпеки в оздоровчих центрах області

Опубліковано: 10.07.2018, 14:52

Літо - час нових тривог і відкриттів, адже сучасний світ сповнений спокус і завуальованих ризиків, які не такі очевидні на перший погляд, але від цього не менш небезпечні. Літо - це завжди привід навчитися чогось нового, якщо є хороший наставник. Особливої актуальності в канікулярний період набуває профілактична робота рятувальників в дитячих таборах відпочинку, адже попереджений значить «озброєний», «озброєний» - здатен діяти.

Саме тому, фахівці ДСНС, Національної поліції, медики швидкої допомоги та волонтери Червоного Хреста об’єднали свої зусилля заради безпеки в дитячих оздоровчих центрах області, яких на сьогоднішній день діє 33. Нещодавно, «Райський куточок» та «Червона гвоздика» у Бердянську, провели разом з фахівцями ГУ ДСНС України у Запорізької області масові заходи. Понад півтори тисячі дітлахів та дорослих стали учасниками Дня безпеки, а партнером - Група компаній «Фокстрот».

Протягом дня на території таборів проходили різноманітні розважально-пізнавальні заходи з основ безпеки життєдіяльності. Вогнеборці влаштували для дітей парад пожежної техніки та показові виступи: як вони діють під час пожежі, провели бойове розгортання та загасили умовне загоряння. Дітлахи на власні очі побачили, яка техніка є на озброєнні у підрозділах ДСНС та як працюють рятувальники у надзвичайних ситуаціях. Колеги з Нацполіції демонстрували можливості патрульного автомобіля та дозволяли дітям відчути себе юним помічником поліцейського. Лисичка Фокс провела з наймолодшими відпочивальниками веселий та змістовний урок безпеки за мотивами мультфільму «Фокс і трот поспішають на допомогу». Діти проявили неабиякі знання щодо дій у ексримальних ситуаціях, особливо під час пожежі, а на згадку про зустріч отримали пам’ятні подарунки від соціальних партнерів та засновників проекту «Школа безпеки» - Групи компаній «Фокстрот».

Медики навчили дітей як зробити штучне дихання та серцево-легеневу реанімацію, а волонтери розповіли про симптоми й першу допомогу при сонячних опіках, теплових ударах, запамороченнях тощо. Кульмінацією заходу стала собака породи ньюфаундленд на призвище Ланж. Собака має сертифікат Кінологічної служби України та приймає участь у змаганнях в категорії «Служба порятунку на воді». Їй три роки, два з яких вона вивчає рятувальну справу на воді. Вона вже вміє доставляти рятувальне коло до потопаючого та транспортувати на берег гумовий човен з постраждалим. Найближчим часом Ланж разом з господарем Олександром Стрюковим поїде на міжнародні змагання в Прибалтику.

Рятувальники і поліцейські закцентували увагу на тому що, дитина влітку частіше залишається без нагляду, і якщо вже ми, дорослі, не завжди можемо бути поруч, то просто зобов'язані навчити дитину убезпечувати себе. Вона повинна вміти поводитись на воді, знати правила, пов'язані з перегрівом і отруєннями організму, наявність вміння поводитися з комахами і тваринами, правила гігієни і поведінки на дорозі, на вулиці, в лісі, розпізнавати зло, поганих людей, знаходити оптимальний вихід з несприятливих надзвичайних обставин. вміти вибудувати правильні межі особистої безпеки і перебування в зоні фізичного і психологічного комфорту. Наприкінці зустрічі організатори заходу побажали аби літо було безпечним, чудовим і незабутнім періодом з найкращими та яскравими спогадами.

DSC00045.JPGDSC00064.JPG

DSC00068.JPGDSC00069.JPG

DSC00071.JPGDSC00074.JPG

DSC00075.JPGDSC00080.JPG

MAM_9092.JPGMAM_9096.JPG

MAM_9104.JPGMAM_9133.JPG

MAM_9150.JPGMAM_9153.JPG

 


   
Останні новини
18 Липня16:18 Увага! Попередження про найважливіші метеорологічні явища
17 Липня15:32 м. Мелітополь: рятувальники провели роз’яснювальну роботу щодо заборони спалення стерні
16 Липня16:34 Фахівці ДСНС області продовжують профілактичну роботу у місцях збирання врожаю
16 Липня16:17 Оріхівський район: рятувальники провели спеціальне об’єктове навчання з питань цивільного захисту на базі виправної колонії
16 Липня15:50 Рятувальники продовжують інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням щодо безпечної поведінки на воді
16 Липня15:27 Увага! Попередження про найважливіші метеорологічні явища
16 Липня13:55 Увага! Попередження про пожежну небезпеку на території Запорізької області
13 Липня12:31 Ветеран пожежної охорони отримав Відзнаку «За відданість пожежній справі»
12 Липня14:54 Рятувальники співпрацюють з Товариством Червоного Хреста України у напрямку інформування та підготовки населення до надзвичайних ситуацій
12 Липня13:54 «День донора» запорізьких рятувальників
11 Липня16:12 Запорізькі рятувальники провели широкомасштабну профілактичну роботу біля водойм області
11 Липня10:36 Запорізька область: рятувальники провели профілактичну роботу на водних об’єктах
10 Липня16:08 м. Запоріжжя: рятувальники провели майстер-клас з надання долікарської допомоги
10 Липня14:52 Дітки влітку, або як проходять дні безпеки в оздоровчих центрах області
10 Липня13:42 Рятувальники провели День безпеки у дитячому таборі «Супутник»
Останні новини