ГоловнаОстанні новини4 Липня, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники спільно з журналістами провели профілактичний рейд з відпочивальниками у Приморську

Опубліковано: 04.07.2018, 16:35

Враховуючи трагічну статистику загиблих на водних об’єктах під час оздоровчого сезону, керівництво Головного управління ДСНС області 5 років тому прийняло рішення відновити рятувальний пост на узбережжі Азовського моря у Приморську. Цей пост, як і три його побратими у Кирилівці та Приазовському районі доводять кожного року свою актуальність, адже вже з початку цього року бійцям ДСНС вдалося врятувати 27 людей, 2 з яких – діти на водоймах.

Наявність такого осередку безпеки дисциплінує відпочивальників, одночасно з цим – дає відчуття захищеності. На сьогодні рятувальний пост оснащений 6 камерами відеоспостереження, ще 8 розташовані вздовж берегової лінії, що сприяє оперативному реагування на надзвичайні події, які виникають, адже  4 липня фахівці Служби порятунку «101» разом із журналістами телеканалу ICTV завітали на рятувальний пост аби провести профілактичний рейд з відпочивальниками.

Фахівці цивільного захисту нагадали громадянам основні правила безпеки під час відпочинку біля води. Особливу увагу зосередили на діях під час надання допомоги потопаючому – розповіли про елементарну техніку рятування та основи надання першої домедичної допомоги. Крім того, рятувальники розповіли про небезпеку сонячного випромінювання, отримання теплового удару та опіків та як уникнути такого травматизму. Відпочивальників з дітьми співробітники ДСНС закликали посилити контроль за малечею та не пускати плавати під час штормових попереджень та інших несприятливих погодних умов. Співробітники ДСНС не тільки поділилися з відпочиваючими знаннями, а й розповсюдили профілактичні листівки та пам’ятки.

Запорізькі рятувальники звертаються до громадян з проханням сумлінно виконувати елементарні правила безпеки під час відпочинку на воді. Посильте контроль за дітьми та на власному прикладі формуйте у малечі культуру безпечної поведінки! Пам’ятайте, що секунди зверхнього ставлення до власної безпеки вимірюватимуться ціною життя!

 IMG_8739.JPGIMG_8745.JPG

IMG_8749.JPGIMG_8758.JPG


   
Останні новини
18 Липня16:18 Увага! Попередження про найважливіші метеорологічні явища
17 Липня15:32 м. Мелітополь: рятувальники провели роз’яснювальну роботу щодо заборони спалення стерні
16 Липня16:34 Фахівці ДСНС області продовжують профілактичну роботу у місцях збирання врожаю
16 Липня16:17 Оріхівський район: рятувальники провели спеціальне об’єктове навчання з питань цивільного захисту на базі виправної колонії
16 Липня15:50 Рятувальники продовжують інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням щодо безпечної поведінки на воді
16 Липня15:27 Увага! Попередження про найважливіші метеорологічні явища
16 Липня13:55 Увага! Попередження про пожежну небезпеку на території Запорізької області
13 Липня12:31 Ветеран пожежної охорони отримав Відзнаку «За відданість пожежній справі»
12 Липня14:54 Рятувальники співпрацюють з Товариством Червоного Хреста України у напрямку інформування та підготовки населення до надзвичайних ситуацій
12 Липня13:54 «День донора» запорізьких рятувальників
11 Липня16:12 Запорізькі рятувальники провели широкомасштабну профілактичну роботу біля водойм області
11 Липня10:36 Запорізька область: рятувальники провели профілактичну роботу на водних об’єктах
10 Липня16:08 м. Запоріжжя: рятувальники провели майстер-клас з надання долікарської допомоги
10 Липня14:52 Дітки влітку, або як проходять дні безпеки в оздоровчих центрах області
10 Липня13:42 Рятувальники провели День безпеки у дитячому таборі «Супутник»
Останні новини