ГоловнаОстанні новини4 Липня, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники спільно з журналістами провели профілактичний рейд з відпочивальниками у Приморську

Опубліковано: 04.07.2018, 16:35

Враховуючи трагічну статистику загиблих на водних об’єктах під час оздоровчого сезону, керівництво Головного управління ДСНС області 5 років тому прийняло рішення відновити рятувальний пост на узбережжі Азовського моря у Приморську. Цей пост, як і три його побратими у Кирилівці та Приазовському районі доводять кожного року свою актуальність, адже вже з початку цього року бійцям ДСНС вдалося врятувати 27 людей, 2 з яких – діти на водоймах.

Наявність такого осередку безпеки дисциплінує відпочивальників, одночасно з цим – дає відчуття захищеності. На сьогодні рятувальний пост оснащений 6 камерами відеоспостереження, ще 8 розташовані вздовж берегової лінії, що сприяє оперативному реагування на надзвичайні події, які виникають, адже  4 липня фахівці Служби порятунку «101» разом із журналістами телеканалу ICTV завітали на рятувальний пост аби провести профілактичний рейд з відпочивальниками.

Фахівці цивільного захисту нагадали громадянам основні правила безпеки під час відпочинку біля води. Особливу увагу зосередили на діях під час надання допомоги потопаючому – розповіли про елементарну техніку рятування та основи надання першої домедичної допомоги. Крім того, рятувальники розповіли про небезпеку сонячного випромінювання, отримання теплового удару та опіків та як уникнути такого травматизму. Відпочивальників з дітьми співробітники ДСНС закликали посилити контроль за малечею та не пускати плавати під час штормових попереджень та інших несприятливих погодних умов. Співробітники ДСНС не тільки поділилися з відпочиваючими знаннями, а й розповсюдили профілактичні листівки та пам’ятки.

Запорізькі рятувальники звертаються до громадян з проханням сумлінно виконувати елементарні правила безпеки під час відпочинку на воді. Посильте контроль за дітьми та на власному прикладі формуйте у малечі культуру безпечної поведінки! Пам’ятайте, що секунди зверхнього ставлення до власної безпеки вимірюватимуться ціною життя!

 IMG_8739.JPGIMG_8745.JPG

IMG_8749.JPGIMG_8758.JPG


   
Останні новини
19 Листопада14:08 Увага! Попередження про погіршення погодних умов по Україні
19 Листопада12:47 З нагоди Дня працівників Гідрометеорологічної служби рятувальники завітали з привітаннями до Запорізького обласного центру з гідрометеорології
19 Листопада08:39 Увага! Штормове попередження про найважливіші метеорологічні явища
16 Листопада10:51 Про працівників Гідрометеорологічної служби напередодні професійного свята
15 Листопада17:07 м. Енергодар: рятувальники радо зустріли дітей
15 Листопада16:36 Крок у безпечне майбутнє разом з екстреними службами
15 Листопада15:07 Подяка рятувальникам від Запорізької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат "Орієнтир"
15 Листопада11:31 Кабінет Міністрів України схвалив програму надання житла рятувальникам на умовах фінансового лізингу
14 Листопада17:34 Запорізькі рятувальники висловлюють співчуття з приводу передчасної смерті начальника ГУ ДСНС України у Львівській області Сергія Дмитровського
13 Листопада14:55 м. Енергодар: рятувальники завітали до дошкільнят
13 Листопада14:34 У Запоріжжі стартувала акція «Безпечне житло»
13 Листопада11:11 м. Енергодар: профорієнтаційна зустріч з школярами та методистами
12 Листопада16:13 Соцпідтримка для рятувальників: підвищення зарплат, програма винайму житла та система лізингу
12 Листопада12:09 Рятувальники обговорили актуальні питання дерегуляції підприємницької діяльності
11 Листопада10:41 УВАГА! ТЕРМІНОВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ!
Останні новини