ГоловнаОстанні новини4 Липня, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники спільно з журналістами провели профілактичний рейд з відпочивальниками у Приморську

Опубліковано: 04.07.2018, 16:35

Враховуючи трагічну статистику загиблих на водних об’єктах під час оздоровчого сезону, керівництво Головного управління ДСНС області 5 років тому прийняло рішення відновити рятувальний пост на узбережжі Азовського моря у Приморську. Цей пост, як і три його побратими у Кирилівці та Приазовському районі доводять кожного року свою актуальність, адже вже з початку цього року бійцям ДСНС вдалося врятувати 27 людей, 2 з яких – діти на водоймах.

Наявність такого осередку безпеки дисциплінує відпочивальників, одночасно з цим – дає відчуття захищеності. На сьогодні рятувальний пост оснащений 6 камерами відеоспостереження, ще 8 розташовані вздовж берегової лінії, що сприяє оперативному реагування на надзвичайні події, які виникають, адже  4 липня фахівці Служби порятунку «101» разом із журналістами телеканалу ICTV завітали на рятувальний пост аби провести профілактичний рейд з відпочивальниками.

Фахівці цивільного захисту нагадали громадянам основні правила безпеки під час відпочинку біля води. Особливу увагу зосередили на діях під час надання допомоги потопаючому – розповіли про елементарну техніку рятування та основи надання першої домедичної допомоги. Крім того, рятувальники розповіли про небезпеку сонячного випромінювання, отримання теплового удару та опіків та як уникнути такого травматизму. Відпочивальників з дітьми співробітники ДСНС закликали посилити контроль за малечею та не пускати плавати під час штормових попереджень та інших несприятливих погодних умов. Співробітники ДСНС не тільки поділилися з відпочиваючими знаннями, а й розповсюдили профілактичні листівки та пам’ятки.

Запорізькі рятувальники звертаються до громадян з проханням сумлінно виконувати елементарні правила безпеки під час відпочинку на воді. Посильте контроль за дітьми та на власному прикладі формуйте у малечі культуру безпечної поведінки! Пам’ятайте, що секунди зверхнього ставлення до власної безпеки вимірюватимуться ціною життя!

 IMG_8739.JPGIMG_8745.JPG

IMG_8749.JPGIMG_8758.JPG


   
Останні новини
21 Вересня16:37 Чернігівський район: рятувальники привітали ветерана
21 Вересня16:25 Штормове попередження про найважливіші гідрометеорологічні явища
21 Вересня15:50 Бердянський район: рятувальники провели профілактичну роботу на сільськогосподарських підприємствах
21 Вересня14:52 Якимівський район: рятувальники провели екскурсію для школярів «Великотернівської ЗОШ»
20 Вересня16:11 м. Токмак: рятувальники провели лекцію з працівниками лікарні
20 Вересня15:33 м. Мелітополь: рятувальники провели бесіди в трудових колективах
20 Вересня15:10 Вільнянський район: рятувальники провели профілактичну бесіду з ліцеїстами
20 Вересня15:03 Василівський район: рятувальники проводять профілактично-роз’яснювальну роботу в трудових колективах
20 Вересня12:32 Рятувальники привітали з ювілеєм ветерана пожежної охорони Миколу Тарана
20 Вересня10:20 Оріхівські рятувальники взяли участь в проведені Тижня знань безпеки життєдіяльності в дошкільних та навчальних закладах.
20 Вересня09:59 м. Енергодар: до рятувальників завітали лідери молодіжного руху ЗаТЕС
19 Вересня12:45 Подяка рятувальникам
19 Вересня10:43 «Кращі з кращих» запорізькі начальники караулу
19 Вересня10:31 Запобігання корупційним та пов’язаним з корупцією правопорушенням.
18 Вересня16:20 Запорізька область: рятувальники проводять роз’яснювальну роботу щодо дотримання вимог пожежної та техногенної безпеки на сільськогосподарських підприємствах
Останні новини