ГоловнаОстанні новини4 Липня, 2018р.
 Версія для друку

Забезпечення безпеки населення на водних об’єктах у м. Бердянськ

Опубліковано: 04.07.2018, 16:24

За забезпечення безпеки населення на водних об’єктах опікуються місцеві органи влади. Тому в курортному місті Бердянськ, що знаходиться на узбережжі Азовського моря – створено 2 рятувальних пости. Один з них - Комунальне підприємство Бердянської міської ради «Рятувально-водолазна служба», другий –  морський рятувальний  підцентр  Державного морського рятувально-координаційного центру SAR. Останній створений для максимального покриття морського пошуково-рятувального району відповідальності України відповідно до вимог Міжнародних конвенцій SOLAS-74 і SAR-79.

4 липня, рятувальники разом із журналістами телеканалу ICTV, відвідали рятувальні пости у м. Бердянськ, аби показати роботу, яка проводиться та застерегти громадян від нещасних випадків на воді через засоби масової інформації. Спеціалісти ГУ ДСНС України у Запорізькій області провели профілактичну роботу узбережжям Азовського моря та нагадали відпочиваючим про правила поведінки на водних об’єктах. У свою чергу, для більш масштабного профілактичного ефекту, співробітники Морської пошуково-рятувальної служби SAR провели показові виступи із рятування потопаючого та надання першої домедичної допомоги.

Люди, які відпочивають на узбережжі не знають всіх складнощів, які можуть виникнути при відпочинку на воді. Частіше за все, громадяни думають, що Азовське море мілководне та не несе у собі ніякої небезпеки, але це не так. Наприклад, у районі третьої дамби у м. Бердянськ, де нещодавно потонули онук з дідусем, постійно змінюється рельєф дна, через підводні течії, тому купатися там небезпечно. Проте, не дивлячись на застереження рятувальників та таблички, які встановлені – «Купання заборонено» - у тому районі багато відпочивальників, які нехтують власною безпекою.

«Тільки з початку оздоровчого сезону у Бердянську на водних об’єктах міста вже загинуло троє людей, з яких одна дитина. Найчастіше причиною нещасних випадків на воді у дорослих стає те, що вони втрачають відповідальність та купаються у алкогольному оп’янінні, чим повністю нехтують правила безпеки», - зазначив виконуючий обов’язки Бердянського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області Андрій Мовчан.   

 IMG_8686.JPGIMG_8688.JPG

IMG_8711.JPGIMG_8725.JPG


   
Останні новини
21 Вересня16:37 Чернігівський район: рятувальники привітали ветерана
21 Вересня16:25 Штормове попередження про найважливіші гідрометеорологічні явища
21 Вересня15:50 Бердянський район: рятувальники провели профілактичну роботу на сільськогосподарських підприємствах
21 Вересня14:52 Якимівський район: рятувальники провели екскурсію для школярів «Великотернівської ЗОШ»
20 Вересня16:11 м. Токмак: рятувальники провели лекцію з працівниками лікарні
20 Вересня15:33 м. Мелітополь: рятувальники провели бесіди в трудових колективах
20 Вересня15:10 Вільнянський район: рятувальники провели профілактичну бесіду з ліцеїстами
20 Вересня15:03 Василівський район: рятувальники проводять профілактично-роз’яснювальну роботу в трудових колективах
20 Вересня12:32 Рятувальники привітали з ювілеєм ветерана пожежної охорони Миколу Тарана
20 Вересня10:20 Оріхівські рятувальники взяли участь в проведені Тижня знань безпеки життєдіяльності в дошкільних та навчальних закладах.
20 Вересня09:59 м. Енергодар: до рятувальників завітали лідери молодіжного руху ЗаТЕС
19 Вересня12:45 Подяка рятувальникам
19 Вересня10:43 «Кращі з кращих» запорізькі начальники караулу
19 Вересня10:31 Запобігання корупційним та пов’язаним з корупцією правопорушенням.
18 Вересня16:20 Запорізька область: рятувальники проводять роз’яснювальну роботу щодо дотримання вимог пожежної та техногенної безпеки на сільськогосподарських підприємствах
Останні новини