ГоловнаОстанні новини4 Липня, 2018р.
 Версія для друку

Забезпечення безпеки населення на водних об’єктах у м. Бердянськ

Опубліковано: 04.07.2018, 16:24

За забезпечення безпеки населення на водних об’єктах опікуються місцеві органи влади. Тому в курортному місті Бердянськ, що знаходиться на узбережжі Азовського моря – створено 2 рятувальних пости. Один з них - Комунальне підприємство Бердянської міської ради «Рятувально-водолазна служба», другий –  морський рятувальний  підцентр  Державного морського рятувально-координаційного центру SAR. Останній створений для максимального покриття морського пошуково-рятувального району відповідальності України відповідно до вимог Міжнародних конвенцій SOLAS-74 і SAR-79.

4 липня, рятувальники разом із журналістами телеканалу ICTV, відвідали рятувальні пости у м. Бердянськ, аби показати роботу, яка проводиться та застерегти громадян від нещасних випадків на воді через засоби масової інформації. Спеціалісти ГУ ДСНС України у Запорізькій області провели профілактичну роботу узбережжям Азовського моря та нагадали відпочиваючим про правила поведінки на водних об’єктах. У свою чергу, для більш масштабного профілактичного ефекту, співробітники Морської пошуково-рятувальної служби SAR провели показові виступи із рятування потопаючого та надання першої домедичної допомоги.

Люди, які відпочивають на узбережжі не знають всіх складнощів, які можуть виникнути при відпочинку на воді. Частіше за все, громадяни думають, що Азовське море мілководне та не несе у собі ніякої небезпеки, але це не так. Наприклад, у районі третьої дамби у м. Бердянськ, де нещодавно потонули онук з дідусем, постійно змінюється рельєф дна, через підводні течії, тому купатися там небезпечно. Проте, не дивлячись на застереження рятувальників та таблички, які встановлені – «Купання заборонено» - у тому районі багато відпочивальників, які нехтують власною безпекою.

«Тільки з початку оздоровчого сезону у Бердянську на водних об’єктах міста вже загинуло троє людей, з яких одна дитина. Найчастіше причиною нещасних випадків на воді у дорослих стає те, що вони втрачають відповідальність та купаються у алкогольному оп’янінні, чим повністю нехтують правила безпеки», - зазначив виконуючий обов’язки Бердянського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області Андрій Мовчан.   

 IMG_8686.JPGIMG_8688.JPG

IMG_8711.JPGIMG_8725.JPG


   
Останні новини
19 Листопада14:08 Увага! Попередження про погіршення погодних умов по Україні
19 Листопада12:47 З нагоди Дня працівників Гідрометеорологічної служби рятувальники завітали з привітаннями до Запорізького обласного центру з гідрометеорології
19 Листопада08:39 Увага! Штормове попередження про найважливіші метеорологічні явища
16 Листопада10:51 Про працівників Гідрометеорологічної служби напередодні професійного свята
15 Листопада17:07 м. Енергодар: рятувальники радо зустріли дітей
15 Листопада16:36 Крок у безпечне майбутнє разом з екстреними службами
15 Листопада15:07 Подяка рятувальникам від Запорізької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат "Орієнтир"
15 Листопада11:31 Кабінет Міністрів України схвалив програму надання житла рятувальникам на умовах фінансового лізингу
14 Листопада17:34 Запорізькі рятувальники висловлюють співчуття з приводу передчасної смерті начальника ГУ ДСНС України у Львівській області Сергія Дмитровського
13 Листопада14:55 м. Енергодар: рятувальники завітали до дошкільнят
13 Листопада14:34 У Запоріжжі стартувала акція «Безпечне житло»
13 Листопада11:11 м. Енергодар: профорієнтаційна зустріч з школярами та методистами
12 Листопада16:13 Соцпідтримка для рятувальників: підвищення зарплат, програма винайму житла та система лізингу
12 Листопада12:09 Рятувальники обговорили актуальні питання дерегуляції підприємницької діяльності
11 Листопада10:41 УВАГА! ТЕРМІНОВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ!
Останні новини