ГоловнаОстанні новини4 Липня, 2018р.
 Версія для друку

Забезпечення безпеки населення на водних об’єктах у м. Бердянськ

Опубліковано: 04.07.2018, 16:24

За забезпечення безпеки населення на водних об’єктах опікуються місцеві органи влади. Тому в курортному місті Бердянськ, що знаходиться на узбережжі Азовського моря – створено 2 рятувальних пости. Один з них - Комунальне підприємство Бердянської міської ради «Рятувально-водолазна служба», другий –  морський рятувальний  підцентр  Державного морського рятувально-координаційного центру SAR. Останній створений для максимального покриття морського пошуково-рятувального району відповідальності України відповідно до вимог Міжнародних конвенцій SOLAS-74 і SAR-79.

4 липня, рятувальники разом із журналістами телеканалу ICTV, відвідали рятувальні пости у м. Бердянськ, аби показати роботу, яка проводиться та застерегти громадян від нещасних випадків на воді через засоби масової інформації. Спеціалісти ГУ ДСНС України у Запорізькій області провели профілактичну роботу узбережжям Азовського моря та нагадали відпочиваючим про правила поведінки на водних об’єктах. У свою чергу, для більш масштабного профілактичного ефекту, співробітники Морської пошуково-рятувальної служби SAR провели показові виступи із рятування потопаючого та надання першої домедичної допомоги.

Люди, які відпочивають на узбережжі не знають всіх складнощів, які можуть виникнути при відпочинку на воді. Частіше за все, громадяни думають, що Азовське море мілководне та не несе у собі ніякої небезпеки, але це не так. Наприклад, у районі третьої дамби у м. Бердянськ, де нещодавно потонули онук з дідусем, постійно змінюється рельєф дна, через підводні течії, тому купатися там небезпечно. Проте, не дивлячись на застереження рятувальників та таблички, які встановлені – «Купання заборонено» - у тому районі багато відпочивальників, які нехтують власною безпекою.

«Тільки з початку оздоровчого сезону у Бердянську на водних об’єктах міста вже загинуло троє людей, з яких одна дитина. Найчастіше причиною нещасних випадків на воді у дорослих стає те, що вони втрачають відповідальність та купаються у алкогольному оп’янінні, чим повністю нехтують правила безпеки», - зазначив виконуючий обов’язки Бердянського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області Андрій Мовчан.   

 IMG_8686.JPGIMG_8688.JPG

IMG_8711.JPGIMG_8725.JPG


   
Останні новини
18 Липня16:18 Увага! Попередження про найважливіші метеорологічні явища
17 Липня15:32 м. Мелітополь: рятувальники провели роз’яснювальну роботу щодо заборони спалення стерні
16 Липня16:34 Фахівці ДСНС області продовжують профілактичну роботу у місцях збирання врожаю
16 Липня16:17 Оріхівський район: рятувальники провели спеціальне об’єктове навчання з питань цивільного захисту на базі виправної колонії
16 Липня15:50 Рятувальники продовжують інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням щодо безпечної поведінки на воді
16 Липня15:27 Увага! Попередження про найважливіші метеорологічні явища
16 Липня13:55 Увага! Попередження про пожежну небезпеку на території Запорізької області
13 Липня12:31 Ветеран пожежної охорони отримав Відзнаку «За відданість пожежній справі»
12 Липня14:54 Рятувальники співпрацюють з Товариством Червоного Хреста України у напрямку інформування та підготовки населення до надзвичайних ситуацій
12 Липня13:54 «День донора» запорізьких рятувальників
11 Липня16:12 Запорізькі рятувальники провели широкомасштабну профілактичну роботу біля водойм області
11 Липня10:36 Запорізька область: рятувальники провели профілактичну роботу на водних об’єктах
10 Липня16:08 м. Запоріжжя: рятувальники провели майстер-клас з надання долікарської допомоги
10 Липня14:52 Дітки влітку, або як проходять дні безпеки в оздоровчих центрах області
10 Липня13:42 Рятувальники провели День безпеки у дитячому таборі «Супутник»
Останні новини