ГоловнаОстанні новини4 Липня, 2018р.
 Версія для друку

День безпеки у дитячому оздоровчому центрі «Червона гвоздика»

Опубліковано: 04.07.2018, 16:16

Літо найжаданіша та найочікувана пора року для всіх дітей. Бо літом немає ні занять у школі, ні домашніх завдань, ні суворих вчителів. Але літо для дитини – це не тільки відпочинок, а й велика небезпека.

Рятувальники постійно опікуються питанням дитячої безпеки. Тому, в рамках таборних змін в оздоровчих центрах області проводиться низка заходів, які включають в себе інструктажі з правил безпеки життєдіяльності та показові виступи фахівців ДСНС та інших.

Так, 4 липня День Безпеки відбувся у дитячому оздоровчому центрі «Червона гвоздика». У рамках заходу для дітей влаштували справжнє свято, аби в інтерактивній формі розповісти про правила безпечного поводження.

Так, на узбережжі Азовського моря, пройшли тренування співробітників Комунального підприємства Бердянської міської ради «Рятувально-водолазна служба», за умовною ввідною співробітники КП рятували потопаючого, який потребував допомоги. А лікарі лінійної бригади комунального закладу Мелітопольської екстреної швидкої медичної допомоги та співробітники Бердянської міської організації Товариства Червоного Хреста України провели майстер-клас та показали як надавати першу долікарську допомогу постраждалому при опіках і теплових ударах та як проводити серцево-легеневу реанімацію.

Справжньою прикрасою цього заходу став чотириногий друг людини – собака породи «Ньюфаундленд» Pearl Avalance.  Господарі Олександр та Анжела, керуючись допомогою Юрія Малєва вже 2 роки тренують її для того, аби собака могла рятувати потопаючих на воді. Тож у ході заходу, відбулися показові виступи з рятування собакою потопаючих на човні та за допомогою рятувального круга. Тож, призерка багатьох конкурсів, справжня собака-рятувальник викликала у дітей неймовірні емоції та найприємніші враження.

Рятувальники ж у свою чергу провели повний        інструктаж дітей з приводу усіх сезонних небезпек, які можуть очікувати підростаюче покоління. Як і належить гостям, бійці ДСНС прийшли до дітей не з порожніми руками. Кожна дитина отримала приємний пам’ятний сувенір.

Крім того, після офіційної частини заходу на дітей чекав ще один сюрприз від соціального партнеру рятувальників – соціального проекту «Школа безпеки» Групи компаній Фокстрот. Молодші загони подивилися мультфільми «Фокс і Трот поспішають на допомогу», а потім прийняли участь у конкурсі малюнку на асфальті, а нагородження відбудеться завтра. Для середніх та старших відпочивальників табору пройшов цікавий квест за мотивами мультфільму.

IMG_8547.JPGIMG_8556.JPG

IMG_8558.JPGIMG_8564.JPG

IMG_8569.JPGIMG_8577.JPG

IMG_8581.JPGIMG_8585.JPG

IMG_8600.JPGIMG_8618.JPG

IMG_8619.JPGIMG_8633.JPG

IMG_8635.JPGIMG_8638.JPG


   
Останні новини
18 Липня16:18 Увага! Попередження про найважливіші метеорологічні явища
17 Липня15:32 м. Мелітополь: рятувальники провели роз’яснювальну роботу щодо заборони спалення стерні
16 Липня16:34 Фахівці ДСНС області продовжують профілактичну роботу у місцях збирання врожаю
16 Липня16:17 Оріхівський район: рятувальники провели спеціальне об’єктове навчання з питань цивільного захисту на базі виправної колонії
16 Липня15:50 Рятувальники продовжують інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням щодо безпечної поведінки на воді
16 Липня15:27 Увага! Попередження про найважливіші метеорологічні явища
16 Липня13:55 Увага! Попередження про пожежну небезпеку на території Запорізької області
13 Липня12:31 Ветеран пожежної охорони отримав Відзнаку «За відданість пожежній справі»
12 Липня14:54 Рятувальники співпрацюють з Товариством Червоного Хреста України у напрямку інформування та підготовки населення до надзвичайних ситуацій
12 Липня13:54 «День донора» запорізьких рятувальників
11 Липня16:12 Запорізькі рятувальники провели широкомасштабну профілактичну роботу біля водойм області
11 Липня10:36 Запорізька область: рятувальники провели профілактичну роботу на водних об’єктах
10 Липня16:08 м. Запоріжжя: рятувальники провели майстер-клас з надання долікарської допомоги
10 Липня14:52 Дітки влітку, або як проходять дні безпеки в оздоровчих центрах області
10 Липня13:42 Рятувальники провели День безпеки у дитячому таборі «Супутник»
Останні новини