ГоловнаОстанні новини4 Липня, 2018р.
 Версія для друку

День безпеки у дитячому оздоровчому центрі «Червона гвоздика»

Опубліковано: 04.07.2018, 16:16

Літо найжаданіша та найочікувана пора року для всіх дітей. Бо літом немає ні занять у школі, ні домашніх завдань, ні суворих вчителів. Але літо для дитини – це не тільки відпочинок, а й велика небезпека.

Рятувальники постійно опікуються питанням дитячої безпеки. Тому, в рамках таборних змін в оздоровчих центрах області проводиться низка заходів, які включають в себе інструктажі з правил безпеки життєдіяльності та показові виступи фахівців ДСНС та інших.

Так, 4 липня День Безпеки відбувся у дитячому оздоровчому центрі «Червона гвоздика». У рамках заходу для дітей влаштували справжнє свято, аби в інтерактивній формі розповісти про правила безпечного поводження.

Так, на узбережжі Азовського моря, пройшли тренування співробітників Комунального підприємства Бердянської міської ради «Рятувально-водолазна служба», за умовною ввідною співробітники КП рятували потопаючого, який потребував допомоги. А лікарі лінійної бригади комунального закладу Мелітопольської екстреної швидкої медичної допомоги та співробітники Бердянської міської організації Товариства Червоного Хреста України провели майстер-клас та показали як надавати першу долікарську допомогу постраждалому при опіках і теплових ударах та як проводити серцево-легеневу реанімацію.

Справжньою прикрасою цього заходу став чотириногий друг людини – собака породи «Ньюфаундленд» Pearl Avalance.  Господарі Олександр та Анжела, керуючись допомогою Юрія Малєва вже 2 роки тренують її для того, аби собака могла рятувати потопаючих на воді. Тож у ході заходу, відбулися показові виступи з рятування собакою потопаючих на човні та за допомогою рятувального круга. Тож, призерка багатьох конкурсів, справжня собака-рятувальник викликала у дітей неймовірні емоції та найприємніші враження.

Рятувальники ж у свою чергу провели повний        інструктаж дітей з приводу усіх сезонних небезпек, які можуть очікувати підростаюче покоління. Як і належить гостям, бійці ДСНС прийшли до дітей не з порожніми руками. Кожна дитина отримала приємний пам’ятний сувенір.

Крім того, після офіційної частини заходу на дітей чекав ще один сюрприз від соціального партнеру рятувальників – соціального проекту «Школа безпеки» Групи компаній Фокстрот. Молодші загони подивилися мультфільми «Фокс і Трот поспішають на допомогу», а потім прийняли участь у конкурсі малюнку на асфальті, а нагородження відбудеться завтра. Для середніх та старших відпочивальників табору пройшов цікавий квест за мотивами мультфільму.

IMG_8547.JPGIMG_8556.JPG

IMG_8558.JPGIMG_8564.JPG

IMG_8569.JPGIMG_8577.JPG

IMG_8581.JPGIMG_8585.JPG

IMG_8600.JPGIMG_8618.JPG

IMG_8619.JPGIMG_8633.JPG

IMG_8635.JPGIMG_8638.JPG


   
Останні новини
21 Вересня16:37 Чернігівський район: рятувальники привітали ветерана
21 Вересня16:25 Штормове попередження про найважливіші гідрометеорологічні явища
21 Вересня15:50 Бердянський район: рятувальники провели профілактичну роботу на сільськогосподарських підприємствах
21 Вересня14:52 Якимівський район: рятувальники провели екскурсію для школярів «Великотернівської ЗОШ»
20 Вересня16:11 м. Токмак: рятувальники провели лекцію з працівниками лікарні
20 Вересня15:33 м. Мелітополь: рятувальники провели бесіди в трудових колективах
20 Вересня15:10 Вільнянський район: рятувальники провели профілактичну бесіду з ліцеїстами
20 Вересня15:03 Василівський район: рятувальники проводять профілактично-роз’яснювальну роботу в трудових колективах
20 Вересня12:32 Рятувальники привітали з ювілеєм ветерана пожежної охорони Миколу Тарана
20 Вересня10:20 Оріхівські рятувальники взяли участь в проведені Тижня знань безпеки життєдіяльності в дошкільних та навчальних закладах.
20 Вересня09:59 м. Енергодар: до рятувальників завітали лідери молодіжного руху ЗаТЕС
19 Вересня12:45 Подяка рятувальникам
19 Вересня10:43 «Кращі з кращих» запорізькі начальники караулу
19 Вересня10:31 Запобігання корупційним та пов’язаним з корупцією правопорушенням.
18 Вересня16:20 Запорізька область: рятувальники проводять роз’яснювальну роботу щодо дотримання вимог пожежної та техногенної безпеки на сільськогосподарських підприємствах
Останні новини