ГоловнаОстанні новини3 Липня, 2018р.
 Версія для друку

Запорізькі рятувальники провели рейд на водних об’єктах міста спільно із представниками ТЧХ України та ЗМІ

Опубліковано: 03.07.2018, 15:38

З настанням літа велика кількість запоріжців проводить своє дозвілля поблизу водоймищ. Але гарний відпочинок інколи закінчується трагічно для людей, які не дотримуються елементарних правил безпечної поведінки біля води. Тільки з початку року на водних об’єктах області вже загинуло 35 осіб з яких 4 дитини. Головною причиною загибелі на водних об’єктах залишається людський фактор: купання дорослих і дітей в непристосованих для цього місцях, нехтування правилами поведінки на воді, нетверезий стан, відсутність контролю за дітьми з боку дорослих під час купання.

Задля попередження виникнення надзвичайних подій на водних об’єктах та мінімізації фатальних наслідків, 3 липня фахівці Головного управління ДСНС України у Запорізькій області спільно із представниками засобів масової інформації та обласної організації Товариства Червоного Хреста України провели профілактичну роботу місцями масового відпочинку населення поблизу водойм. Рятувальники поставили за мету нагадати місцевим жителям та гостям міста правила безпечної поведінки на воді. Під час проведення заходу фахівці ДСНС провели бесіди з людьми, які відпочивали на Дніпрі, стосовно того, як уникнути трагедії. В свою чергу представники обласної організації ТЧХ України розповіли та наглядно продемонстрували відпочивальникам правила надання долікарської допомоги. Кожен охочий мав змогу не тільки прослухати, а й практично відпрацювати отримані знання.

Фахівці цивільного захисту розповсюдили серед відпочиваючих агітаційні листівки, з короткими застереженнями та  газету «Ситуація». А найменші слухачі отримали пам’ятні сувеніри з символікою ДСНС на згадку про урок безпеки.

Аби охопити більшу аудиторію слухачів, рятувальники працювали не лише на березі Дніпра, а й  розгорнули пересувний консультаційний пункт на прибережній зоні. Жоден перехожий не залишився осторонь та  присвятив декілька хвилин свого часу для отримання корисної інформації щодо своєї безпеки та безпеки своєї родини.

Головне управління ДСНС України у Запорізькій області звертається до всіх мешканців та гостей Запорізького краю: дотримуйтесь правил поведінки на воді. Пам'ятайте: купатися на стихійних пляжах та у стані алкогольного сп’яніння суворо заборонено! Не перебувайте довго на сонці – це може призвести до теплового удару. Навчайте своїх дітей правилам безпеки і не залишайте малих без догляду. Давайте разом зробимо так, щоб літній відпочинок залишив тільки приємні спогади та враження!

IMG_8414.JPGIMG_8424.JPGIMG_8427.JPGIMG_8463.JPGIMG_8492.JPGIMG_8501.JPGIMG_8515.JPGIMG_8520.JPG


   
Останні новини
18 Липня16:18 Увага! Попередження про найважливіші метеорологічні явища
17 Липня15:32 м. Мелітополь: рятувальники провели роз’яснювальну роботу щодо заборони спалення стерні
16 Липня16:34 Фахівці ДСНС області продовжують профілактичну роботу у місцях збирання врожаю
16 Липня16:17 Оріхівський район: рятувальники провели спеціальне об’єктове навчання з питань цивільного захисту на базі виправної колонії
16 Липня15:50 Рятувальники продовжують інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням щодо безпечної поведінки на воді
16 Липня15:27 Увага! Попередження про найважливіші метеорологічні явища
16 Липня13:55 Увага! Попередження про пожежну небезпеку на території Запорізької області
13 Липня12:31 Ветеран пожежної охорони отримав Відзнаку «За відданість пожежній справі»
12 Липня14:54 Рятувальники співпрацюють з Товариством Червоного Хреста України у напрямку інформування та підготовки населення до надзвичайних ситуацій
12 Липня13:54 «День донора» запорізьких рятувальників
11 Липня16:12 Запорізькі рятувальники провели широкомасштабну профілактичну роботу біля водойм області
11 Липня10:36 Запорізька область: рятувальники провели профілактичну роботу на водних об’єктах
10 Липня16:08 м. Запоріжжя: рятувальники провели майстер-клас з надання долікарської допомоги
10 Липня14:52 Дітки влітку, або як проходять дні безпеки в оздоровчих центрах області
10 Липня13:42 Рятувальники провели День безпеки у дитячому таборі «Супутник»
Останні новини