ГоловнаОстанні новини3 Липня, 2018р.
 Версія для друку

Запорізькі рятувальники провели рейд на водних об’єктах міста спільно із представниками ТЧХ України та ЗМІ

Опубліковано: 03.07.2018, 15:38

З настанням літа велика кількість запоріжців проводить своє дозвілля поблизу водоймищ. Але гарний відпочинок інколи закінчується трагічно для людей, які не дотримуються елементарних правил безпечної поведінки біля води. Тільки з початку року на водних об’єктах області вже загинуло 35 осіб з яких 4 дитини. Головною причиною загибелі на водних об’єктах залишається людський фактор: купання дорослих і дітей в непристосованих для цього місцях, нехтування правилами поведінки на воді, нетверезий стан, відсутність контролю за дітьми з боку дорослих під час купання.

Задля попередження виникнення надзвичайних подій на водних об’єктах та мінімізації фатальних наслідків, 3 липня фахівці Головного управління ДСНС України у Запорізькій області спільно із представниками засобів масової інформації та обласної організації Товариства Червоного Хреста України провели профілактичну роботу місцями масового відпочинку населення поблизу водойм. Рятувальники поставили за мету нагадати місцевим жителям та гостям міста правила безпечної поведінки на воді. Під час проведення заходу фахівці ДСНС провели бесіди з людьми, які відпочивали на Дніпрі, стосовно того, як уникнути трагедії. В свою чергу представники обласної організації ТЧХ України розповіли та наглядно продемонстрували відпочивальникам правила надання долікарської допомоги. Кожен охочий мав змогу не тільки прослухати, а й практично відпрацювати отримані знання.

Фахівці цивільного захисту розповсюдили серед відпочиваючих агітаційні листівки, з короткими застереженнями та  газету «Ситуація». А найменші слухачі отримали пам’ятні сувеніри з символікою ДСНС на згадку про урок безпеки.

Аби охопити більшу аудиторію слухачів, рятувальники працювали не лише на березі Дніпра, а й  розгорнули пересувний консультаційний пункт на прибережній зоні. Жоден перехожий не залишився осторонь та  присвятив декілька хвилин свого часу для отримання корисної інформації щодо своєї безпеки та безпеки своєї родини.

Головне управління ДСНС України у Запорізькій області звертається до всіх мешканців та гостей Запорізького краю: дотримуйтесь правил поведінки на воді. Пам'ятайте: купатися на стихійних пляжах та у стані алкогольного сп’яніння суворо заборонено! Не перебувайте довго на сонці – це може призвести до теплового удару. Навчайте своїх дітей правилам безпеки і не залишайте малих без догляду. Давайте разом зробимо так, щоб літній відпочинок залишив тільки приємні спогади та враження!

IMG_8414.JPGIMG_8424.JPGIMG_8427.JPGIMG_8463.JPGIMG_8492.JPGIMG_8501.JPGIMG_8515.JPGIMG_8520.JPG


   
Останні новини
21 Вересня16:37 Чернігівський район: рятувальники привітали ветерана
21 Вересня16:25 Штормове попередження про найважливіші гідрометеорологічні явища
21 Вересня15:50 Бердянський район: рятувальники провели профілактичну роботу на сільськогосподарських підприємствах
21 Вересня14:52 Якимівський район: рятувальники провели екскурсію для школярів «Великотернівської ЗОШ»
20 Вересня16:11 м. Токмак: рятувальники провели лекцію з працівниками лікарні
20 Вересня15:33 м. Мелітополь: рятувальники провели бесіди в трудових колективах
20 Вересня15:10 Вільнянський район: рятувальники провели профілактичну бесіду з ліцеїстами
20 Вересня15:03 Василівський район: рятувальники проводять профілактично-роз’яснювальну роботу в трудових колективах
20 Вересня12:32 Рятувальники привітали з ювілеєм ветерана пожежної охорони Миколу Тарана
20 Вересня10:20 Оріхівські рятувальники взяли участь в проведені Тижня знань безпеки життєдіяльності в дошкільних та навчальних закладах.
20 Вересня09:59 м. Енергодар: до рятувальників завітали лідери молодіжного руху ЗаТЕС
19 Вересня12:45 Подяка рятувальникам
19 Вересня10:43 «Кращі з кращих» запорізькі начальники караулу
19 Вересня10:31 Запобігання корупційним та пов’язаним з корупцією правопорушенням.
18 Вересня16:20 Запорізька область: рятувальники проводять роз’яснювальну роботу щодо дотримання вимог пожежної та техногенної безпеки на сільськогосподарських підприємствах
Останні новини