ГоловнаОстанні новини18 Червня, 2018р.
 Версія для друку

м. Запоріжжя: начальницький склад служби цивільного захисту удосконалює практичні навички

Опубліковано: 18.06.2018, 17:02

Кожен керівник підрозділу  має бути взірцем для особового складу чергових караулів тому, що перш за все він пожежний-рятувальник, який несе відповідальність за роботу своїх підлеглих, повинен на відмінно знати всі тактичні прийоми ведення оперативних дій, майстерно користуватися штатним обладнанням та технікою.

На території області фахівці Головного управління ДСНС України у Запорізькій області продовжують навчання особового складу та підвищують рівень професійної майстерності начальників та їх заступників Державних пожежно-рятувальних частин, у ході яких, керівницький склад здобуває нові знання та навички, вдосконалюючи отриманий досвід.

18 червня такі заняття проведено на базі АРЗ СП м.Запоріжжя. Захід відбувся під керівництвом заступника начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації Олександра Семененка та начальника оперативно-координаційного центру Олександра Сичова.

Відпрацьовували практичні знання керівники та їх заступники із Запоріжжя, Вільнянська, Гуляйполя, Оріхова, Комишувахи.

Метою занять було закріплення раніше набутих знань та навичок, а також вивчення нових, з чим начальницький склад успішно впорався.

Учасники здали заліки на знання основних вимог керівних документів стосовно виконання обов’язків керівника гасіння пожежі, практичні заняття по роботі на насосному обладнанні пожежних автомобілів. Крім того, в теплодимокамері проведено заняття з використанням апаратів захисту органів дихання та зору з порятунку умовного потерпілого.

В цілому, мета та намічені цілі занять були досягнуті. Керівний склад підрозділів показав добрі знання з відпрацьованих питань.

IMG_7305.JPGIMG_7387.JPGIMG_7400.JPGIMG_7467.JPGIMG_7493.JPG


   
Останні новини
13 Грудня11:20 Майбутні рятувальники провели профорієнтаційну роботу серед школярів щодо вступу до навчальних закладів системи ДСНС України
13 Грудня10:49 Фахівці ДСНС області перевіряють захисні споруди цивільного захисту області на їх готовність до використання за призначенням.
12 Грудня11:00 Штормове попередження про найважливіші гідрометеорологічні явища
11 Грудня15:58 Електронне декларування за 2018 рік
11 Грудня15:09 “Запорукою адекватного реагування на можливі надзвичайні ситуації є ефективна робота Штабів усіх рівнів”, - Микола Чечоткін
11 Грудня14:48 УВАГА! Штормове попередження у акваторії Чорного та Азовського морів
11 Грудня14:24 м. Запоріжжя: рятувальники провели профілактичний рейд в місцях масовова перебуванням людей
11 Грудня14:18 м. Мелітополь: рятувальники провели бесіди з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів
11 Грудня14:10 Вільнянський район: рятувальники провели роз’яснювальну роботу щодо профілактики пожеж з працівниками газової служби
11 Грудня09:39 "Авіаційна система МВС буде третьою за масштабом у Європі", - Арсен Аваков
11 Грудня08:31 Всі підрозділи МВС переведені на посилений варіант несення служби
10 Грудня14:10 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов в Україні
7 Грудня14:15 Якимівський район: до рятувальників завітали діти
5 Грудня10:14 У Міжнародний День волонтера ДСНС вітає своїх помічників
4 Грудня14:59 Оріхівський район: рятувальники провели урок для дошкільнят
Останні новини