ГоловнаОстанні новини17 Травня, 2018р.
 Версія для друку

Завершився обласний етап збору-змагань юних рятувальників «Школа безпеки»

Опубліковано: 17.05.2018, 16:20

17 травня у навчально-виховному комплексі «Запорізька Січ» відбулось урочисте закриття обласного етапу «Школа безпеки» та оголошення переможців.

Незважаючи на те, що змагання проводяться серед молоді, на всіх етапах організатори створили для учасників умови, наближені до реальних. Підлітки, в свою чергу, показали свої вміння та навички, відмінну психологічну та фізичну підготовку. Запекла боротьба між командами показала, що кожен з учасників готовий усіма силами виборювати звання найкращої.

У ході запеклої боротьби загальнокомандне перше місце у старшій групі зайняла команда "Запорізька Січ" Вознесенівського району м. Запоріжжя, другими стали представники команди "Калинівка ШБ" Веселівського району.

У категорії «Молодша група» перше місце посіла команда "Козачата" Вознесенівського району міста Запоріжжя, , на другу сходинку п’єдесталу піднялась команда "Екстримали" Пологівського навчально-виховного комплексу, третє місце посіла команда "Хорти" Хортицького району міста Запоріжжя.

У категорії «Новачки» перше місце посіла команда "Хортиця" Вознесенівського району м. Запоріжжя, друге місце посіла команда "Рятувальники" Пологівського навчально-виховного комплексу, третє місце посіла команда "Дорошенці" Хортицького району міста Запоріжжя.

 «Юні рятувальники є прикладом не тільки для своїх ровесників, але й для дорослих. З кожним роком рух «Школа безпеки» стає дедалі популярнішим серед підростаючого покоління. Команди, що приймали участь у змаганнях, вкотре довели, що зможуть кваліфіковано та оперативно надати необхідну допомогу при виникненні нештатної ситуації. Знання та навички діти зможуть застосувати у реальному житті», – зазначив начальник управління з реагування на надзвичайні ситуації ГУ ДСНС України у Запорізькій області полковник служби цивільного захисту Сергій Шило.

IMG_3406.JPGIMG_3434.JPGIMG_3543.JPGIMG_3459.JPGIMG_3494.JPGIMG_3530.JPG


   
Останні новини
19 Серпня09:38 Штормове попередження про найважливіші гідрометеорологічні явища
18 Серпня14:34 Рятувальники розгорнули пересувний консультаційний пункт на фестивалі "Музика і небо"
17 Серпня12:44 Історія зі щасливим фіналом: на Азовському узбережжі двоє чоловіків врятували юнака (ОНОВЛЕНО)
15 Серпня15:16 Рятувальники нагадують про безпеку працівникам медичних установ
15 Серпня13:28 Два дні народження маленького Данила
14 Серпня14:56 м. Енергодар: рятувальники витягли собаку із підвального приміщення житлового будинку
14 Серпня14:52 м. Енергодар: проведення інформаційної компанії щодо запобігання виникнення пожеж у лісопарковій зоні міста
13 Серпня15:00 Штормове попередження про найважливіші гідрометеорологічні явища
10 Серпня15:53 До рятувальників завітала «надзвичайна» сім’я
10 Серпня15:35 Якимівський район : «Безпечне дитинство – запорука майбутнього»
10 Серпня15:32 Запорізька область: рятувальники провели роз’яснювальну роботу з громадянами
10 Серпня13:09 Рятувальники спільно з патрульними та медиками обговорили проблематику виникнення дорожньо-транспортних пригод на території області
7 Серпня17:27 Рятувальники провели профілактичну роботу з метою запобігання виникнення пожеж в екосистемах
7 Серпня17:26 м. Енергодар: рятувальники провели роз’яснювальну роботу з громадянами щодо дотримання правил безпеки у побуті
6 Серпня17:35 У 5 районах Запорізької області відбулися тактико-спеціальні навчання щодо ліквідації умовних дорожньо-транспортних пригод
Останні новини