ГоловнаОстанні новини17 Травня, 2018р.
 Версія для друку

Завершився обласний етап збору-змагань юних рятувальників «Школа безпеки»

Опубліковано: 17.05.2018, 16:20

17 травня у навчально-виховному комплексі «Запорізька Січ» відбулось урочисте закриття обласного етапу «Школа безпеки» та оголошення переможців.

Незважаючи на те, що змагання проводяться серед молоді, на всіх етапах організатори створили для учасників умови, наближені до реальних. Підлітки, в свою чергу, показали свої вміння та навички, відмінну психологічну та фізичну підготовку. Запекла боротьба між командами показала, що кожен з учасників готовий усіма силами виборювати звання найкращої.

У ході запеклої боротьби загальнокомандне перше місце у старшій групі зайняла команда "Запорізька Січ" Вознесенівського району м. Запоріжжя, другими стали представники команди "Калинівка ШБ" Веселівського району.

У категорії «Молодша група» перше місце посіла команда "Козачата" Вознесенівського району міста Запоріжжя, , на другу сходинку п’єдесталу піднялась команда "Екстримали" Пологівського навчально-виховного комплексу, третє місце посіла команда "Хорти" Хортицького району міста Запоріжжя.

У категорії «Новачки» перше місце посіла команда "Хортиця" Вознесенівського району м. Запоріжжя, друге місце посіла команда "Рятувальники" Пологівського навчально-виховного комплексу, третє місце посіла команда "Дорошенці" Хортицького району міста Запоріжжя.

 «Юні рятувальники є прикладом не тільки для своїх ровесників, але й для дорослих. З кожним роком рух «Школа безпеки» стає дедалі популярнішим серед підростаючого покоління. Команди, що приймали участь у змаганнях, вкотре довели, що зможуть кваліфіковано та оперативно надати необхідну допомогу при виникненні нештатної ситуації. Знання та навички діти зможуть застосувати у реальному житті», – зазначив начальник управління з реагування на надзвичайні ситуації ГУ ДСНС України у Запорізькій області полковник служби цивільного захисту Сергій Шило.

IMG_3406.JPGIMG_3434.JPGIMG_3543.JPGIMG_3459.JPGIMG_3494.JPGIMG_3530.JPG


   
Останні новини
19 Січня15:45 Рятувальники всього Запорізького гарнізону пильнують за безпекою громадян під час Водохреща
19 Січня15:06 «Запорізький Йордан»: безпека Хрещенських купань під контролем рятувальників (ВІДЕО)
19 Січня14:39 Громадянам про безпеку під час Хрещенських купань: рятувальники розгорнули консультаційний пункт на березі Дніпра
19 Січня08:06 Рятувальні підрозділи області забезпечували вночі безпеку громадян під час відзначення Водохреща
18 Січня14:55 Мелітопольські рятувальники отримали американське обладнання
18 Січня14:31 м. Енергодар: напередодні свята Водохреща рятувальники спільно з волонтерами нагадують громадянам правила поведінки на воді
18 Січня14:00 Увага! Інформація про небезпечні метеорологічні явища
18 Січня11:42 Звернення до громадян щодо безпеки під час свята Водохреща
18 Січня10:59 Керівництво Головного управління ДСНС області взяло участь у підсумковій нараді представників координаційної групи Антитерористичного центру
17 Січня15:16 Напередодні Водохреща рятувальники нагадають громадянам про небезпеку на водоймах
16 Січня15:09 м. Енергодар: рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо безпеки на зимових водоймах
16 Січня15:00 Інформація про заплановані заходи щодо святкування Водохреща 19 січня на території Запорізької області
16 Січня14:52 м. Мелітополь: рятувальники провели бесіди в трудових колективах
16 Січня14:38 Вільнянський район: в навчальному закладі Михайлівської об’єднаної територіальної громади відбулась інноваційна гра «Ріскленд»
15 Січня14:46 Вільнянський район: рятувальники закликають громадян не виходити на тонку кригу
Останні новини