ГоловнаОстанні новини10 Лютого, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники провели інтерактивну лекцію для майбутніх помічників вожатих ДЗОВ «Супутник»

Опубліковано: 10.02.2018, 16:00

На території Запорізької області знаходиться близько 50 дитячих оздоровчих закладів. Під час літнього відпочинку на їх базі, відповідальність за життя та здоров’я дітей покладається на персонал установи. Тож, аби забезпечити яскравий,а головне – безпечний відпочинок дітлахам, вихователь повинен бути максимально обізнаний у всіх аспектах БЖД, мати навички надання першої долікарської допомоги, знати як приборкати пожежу на початкових етапах, як діяти у разі нештатних подій воді тощо. Тобто – педагог, відповідальний за дітей повинен поєднувати в собі і наставника, і друга, і рятувальника, і лікаря одночасно.
10 лютого рятувальники спільно із співробітниками Навчально-методичного центру цивільного захисту провели інтерактивну бесіду для майбутніх помічників вожатих Дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Супутник», які на разі проходять відповідне навчання.
Присутнім розповіли про розповсюджені причини виникнення пожеж в оздоровчих закладах, види та головні аспекти користування вогнегасниками, аби вчасно приборкати розповсюдження вогню та принципи функціонування автоматичної системи пожежогасіння. Також, майбутнім вожатим розповіли про заходи безпеки під час проведення заходів з масовим перебуванням людей.
Актуальною небезпекою для підростаючого покоління є відпочинок на водних об’єктах. Враховуючи, що табір «Супутник» знаходиться поблизу річки Дніпро, рятувальники нагадали правила поведінки на воді, аби дитячі пустощі не стали причиною трагедії.
Окремою частиною лекції стало надання першої долікарської допомоги постраждалому, в залежності від отриманих травм – це і дії під час кровотечі, втраті свідомості, різних видів переломів кісток тощо.
В учасників було безліч запитань, на які вони мали змогу отримати кваліфіковані відповіді від професійних рятувальників
Подібні заходи за участі рятувальників будуть проводитись і надалі для забезпечення належної організації та проведення оздоровчого сезону 2018 року.

IMG_5897.JPG IMG_5899.JPG

IMG_5910.JPG


   
Останні новини
19 Серпня09:38 Штормове попередження про найважливіші гідрометеорологічні явища
18 Серпня14:34 Рятувальники розгорнули пересувний консультаційний пункт на фестивалі "Музика і небо"
17 Серпня12:44 Історія зі щасливим фіналом: на Азовському узбережжі двоє чоловіків врятували юнака (ОНОВЛЕНО)
15 Серпня15:16 Рятувальники нагадують про безпеку працівникам медичних установ
15 Серпня13:28 Два дні народження маленького Данила
14 Серпня14:56 м. Енергодар: рятувальники витягли собаку із підвального приміщення житлового будинку
14 Серпня14:52 м. Енергодар: проведення інформаційної компанії щодо запобігання виникнення пожеж у лісопарковій зоні міста
13 Серпня15:00 Штормове попередження про найважливіші гідрометеорологічні явища
10 Серпня15:53 До рятувальників завітала «надзвичайна» сім’я
10 Серпня15:35 Якимівський район : «Безпечне дитинство – запорука майбутнього»
10 Серпня15:32 Запорізька область: рятувальники провели роз’яснювальну роботу з громадянами
10 Серпня13:09 Рятувальники спільно з патрульними та медиками обговорили проблематику виникнення дорожньо-транспортних пригод на території області
7 Серпня17:27 Рятувальники провели профілактичну роботу з метою запобігання виникнення пожеж в екосистемах
7 Серпня17:26 м. Енергодар: рятувальники провели роз’яснювальну роботу з громадянами щодо дотримання правил безпеки у побуті
6 Серпня17:35 У 5 районах Запорізької області відбулися тактико-спеціальні навчання щодо ліквідації умовних дорожньо-транспортних пригод
Останні новини