ГоловнаОстанні новини10 Лютого, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники провели інтерактивну лекцію для майбутніх помічників вожатих ДЗОВ «Супутник»

Опубліковано: 10.02.2018, 16:00

На території Запорізької області знаходиться близько 50 дитячих оздоровчих закладів. Під час літнього відпочинку на їх базі, відповідальність за життя та здоров’я дітей покладається на персонал установи. Тож, аби забезпечити яскравий,а головне – безпечний відпочинок дітлахам, вихователь повинен бути максимально обізнаний у всіх аспектах БЖД, мати навички надання першої долікарської допомоги, знати як приборкати пожежу на початкових етапах, як діяти у разі нештатних подій воді тощо. Тобто – педагог, відповідальний за дітей повинен поєднувати в собі і наставника, і друга, і рятувальника, і лікаря одночасно.
10 лютого рятувальники спільно із співробітниками Навчально-методичного центру цивільного захисту провели інтерактивну бесіду для майбутніх помічників вожатих Дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Супутник», які на разі проходять відповідне навчання.
Присутнім розповіли про розповсюджені причини виникнення пожеж в оздоровчих закладах, види та головні аспекти користування вогнегасниками, аби вчасно приборкати розповсюдження вогню та принципи функціонування автоматичної системи пожежогасіння. Також, майбутнім вожатим розповіли про заходи безпеки під час проведення заходів з масовим перебуванням людей.
Актуальною небезпекою для підростаючого покоління є відпочинок на водних об’єктах. Враховуючи, що табір «Супутник» знаходиться поблизу річки Дніпро, рятувальники нагадали правила поведінки на воді, аби дитячі пустощі не стали причиною трагедії.
Окремою частиною лекції стало надання першої долікарської допомоги постраждалому, в залежності від отриманих травм – це і дії під час кровотечі, втраті свідомості, різних видів переломів кісток тощо.
В учасників було безліч запитань, на які вони мали змогу отримати кваліфіковані відповіді від професійних рятувальників
Подібні заходи за участі рятувальників будуть проводитись і надалі для забезпечення належної організації та проведення оздоровчого сезону 2018 року.

IMG_5897.JPG IMG_5899.JPG

IMG_5910.JPG


   
Останні новини
19 Січня15:45 Рятувальники всього Запорізького гарнізону пильнують за безпекою громадян під час Водохреща
19 Січня15:06 «Запорізький Йордан»: безпека Хрещенських купань під контролем рятувальників (ВІДЕО)
19 Січня14:39 Громадянам про безпеку під час Хрещенських купань: рятувальники розгорнули консультаційний пункт на березі Дніпра
19 Січня08:06 Рятувальні підрозділи області забезпечували вночі безпеку громадян під час відзначення Водохреща
18 Січня14:55 Мелітопольські рятувальники отримали американське обладнання
18 Січня14:31 м. Енергодар: напередодні свята Водохреща рятувальники спільно з волонтерами нагадують громадянам правила поведінки на воді
18 Січня14:00 Увага! Інформація про небезпечні метеорологічні явища
18 Січня11:42 Звернення до громадян щодо безпеки під час свята Водохреща
18 Січня10:59 Керівництво Головного управління ДСНС області взяло участь у підсумковій нараді представників координаційної групи Антитерористичного центру
17 Січня15:16 Напередодні Водохреща рятувальники нагадають громадянам про небезпеку на водоймах
16 Січня15:09 м. Енергодар: рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо безпеки на зимових водоймах
16 Січня15:00 Інформація про заплановані заходи щодо святкування Водохреща 19 січня на території Запорізької області
16 Січня14:52 м. Мелітополь: рятувальники провели бесіди в трудових колективах
16 Січня14:38 Вільнянський район: в навчальному закладі Михайлівської об’єднаної територіальної громади відбулась інноваційна гра «Ріскленд»
15 Січня14:46 Вільнянський район: рятувальники закликають громадян не виходити на тонку кригу
Останні новини