ГоловнаОстанні новини10 Жовтня, 2017р.
 Версія для друку

У навчальних закладах регіону перевіряють дотримання вимог пожежної безпеки

Опубліковано: 10.10.2017, 16:14

Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Віктора Скоблікова відбулось засідання комплексної робочої групи щодо підготовки навчальних закладів до навчального року. До розгляду питання долучилися голови районних державних адміністрацій, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області.

Віктор Скобліков нагадав, що за дорученням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана на регіональному рівні створено постійно діючі комплексні робочі групи щодо забезпечення надійності та безпеки експлуатації об’єктів соціальної інфраструктури, зокрема навчальних закладів, закладів культури, фізичної культури і спорту, медичного і оздоровчого призначення, а також  адміністративних будівель. Зокрема, розпорядженням голови облдержадміністрації було створено та затверджено склад обласної комплексної робочої групи та доручено створити районні та міські комплексні робочі групи.

Учасники засідання заслухали звіти п'яти районних державних адміністрацій: Михайлівської, Новомиколаївської, Оріхівської, Пологівської та Приазовської.

За словами начальника управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Запорізькій області Євгенія Водоп’янова, у закладах освіти зафіксовані порушення вимог пожежної безпеки. Зокрема, несправними залишаються джерела зовнішнього протипожежного водопостачання (пожежні гідранти та водойми) та системи внутрішнього протипожежного водопостачання. У деяких закладах не вистачає систем пожежної сигналізації або вони потребують ремонту, недостатньо вогнегасників для повного забезпечення навчальних закладів первинними засобами пожежогасіння.

За результатами засідання робочої групи  керівникам територій надано доручення щодо усунення виявлених недоліків із забезпечення пожежної безпеки, обладнання  закладів освіти, розв’язання  наявних технічних проблем у будівлях та спорудах,  забезпечення безаварійної експлуатації котелень, що здійснюють опалення цих закладів.

Крім цього, районним та міським робочим групам доручено провести протягом місяця аналогічні перевірки закладів культури, фізичної культури і спорту, медичного та оздоровчого призначення, а також адміністративних будівель.

IMG_8669.jpgIMG_8673.jpg

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


   
Останні новини
20 Березня16:26 м. Оріхів: рятувальники провели виховну годину в школі
20 Березня16:19 Бердянськ: рятувальники здійснили інформаційно-розяснювальну роботу на території ринка
20 Березня16:14 м. Токмак: рятувальники провели профілактичну бесіду в трудовому колективі районного відділу освіти
20 Березня16:10 Василівські рятувальники провели роз’яснювальну роботу в трудовому колективі
20 Березня15:39 Увага! Попередження про погіршення погодних умов у Запорізькій області
18 Березня17:01 ДО УВАГИ ГРОМАДЯН! Штормове попередження про найважливіші гідрометеорологічні явища
16 Березня16:14 м. Мелітополь: рятувальники нагадали студентам правила пожежної безпеки
16 Березня14:02 м. Енергодар: профорієнтаційна зустріч з школярами та методистами
15 Березня15:50 В ДСНС відбулася селекторна нарада у режимі відеоконференції із представниками територіальних прес-служб відомства
15 Березня10:16 м. Бердянськ: рятувальники провели інформаційно - роз’яснювальну роботу у житловому секторі
14 Березня15:50 Увага! Попередження про погіршення погодних умов у Запорізькій області
14 Березня14:06 Увага! Попередження про погіршення погодних умов в Україні
13 Березня15:53 З початку 2018 року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили вже понад 9 тисяч вибухонебезпечних предметів (ВІДЕО)
13 Березня15:34 м. Енергодар: екскурсія до інформаційної центру ВП ЗАЕС та 31-ДПРЧ з охорони об’єктів
13 Березня15:06 м. Токмак: рятувальники провели рейд у житловому секторі
Останні новини