ГоловнаОстанні новини10 Жовтня, 2017р.
 Версія для друку

У навчальних закладах регіону перевіряють дотримання вимог пожежної безпеки

Опубліковано: 10.10.2017, 16:14

Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Віктора Скоблікова відбулось засідання комплексної робочої групи щодо підготовки навчальних закладів до навчального року. До розгляду питання долучилися голови районних державних адміністрацій, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області.

Віктор Скобліков нагадав, що за дорученням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана на регіональному рівні створено постійно діючі комплексні робочі групи щодо забезпечення надійності та безпеки експлуатації об’єктів соціальної інфраструктури, зокрема навчальних закладів, закладів культури, фізичної культури і спорту, медичного і оздоровчого призначення, а також  адміністративних будівель. Зокрема, розпорядженням голови облдержадміністрації було створено та затверджено склад обласної комплексної робочої групи та доручено створити районні та міські комплексні робочі групи.

Учасники засідання заслухали звіти п'яти районних державних адміністрацій: Михайлівської, Новомиколаївської, Оріхівської, Пологівської та Приазовської.

За словами начальника управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Запорізькій області Євгенія Водоп’янова, у закладах освіти зафіксовані порушення вимог пожежної безпеки. Зокрема, несправними залишаються джерела зовнішнього протипожежного водопостачання (пожежні гідранти та водойми) та системи внутрішнього протипожежного водопостачання. У деяких закладах не вистачає систем пожежної сигналізації або вони потребують ремонту, недостатньо вогнегасників для повного забезпечення навчальних закладів первинними засобами пожежогасіння.

За результатами засідання робочої групи  керівникам територій надано доручення щодо усунення виявлених недоліків із забезпечення пожежної безпеки, обладнання  закладів освіти, розв’язання  наявних технічних проблем у будівлях та спорудах,  забезпечення безаварійної експлуатації котелень, що здійснюють опалення цих закладів.

Крім цього, районним та міським робочим групам доручено провести протягом місяця аналогічні перевірки закладів культури, фізичної культури і спорту, медичного та оздоровчого призначення, а також адміністративних будівель.

IMG_8669.jpgIMG_8673.jpg

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


   
Останні новини
14 Липня11:27 Увага! Попередження про найважливіші метеорологічні явища
13 Липня13:55 Увага! Попередження про пожежну небезпеку на території Запорізької області
13 Липня12:31 Ветеран пожежної охорони отримав Відзнаку «За відданість пожежній справі»
12 Липня14:54 Рятувальники співпрацюють з Товариством Червоного Хреста України у напрямку інформування та підготовки населення до надзвичайних ситуацій
12 Липня13:54 «День донора» запорізьких рятувальників
11 Липня16:12 Запорізькі рятувальники провели широкомасштабну профілактичну роботу біля водойм області
11 Липня10:36 Запорізька область: рятувальники провели профілактичну роботу на водних об’єктах
10 Липня16:08 м. Запоріжжя: рятувальники провели майстер-клас з надання долікарської допомоги
10 Липня14:52 Дітки влітку, або як проходять дні безпеки в оздоровчих центрах області
10 Липня13:42 Рятувальники провели День безпеки у дитячому таборі «Супутник»
10 Липня12:27 Вільнянський район: рятувальники продовжують інспектувати хід жнивної кампанії в районі
9 Липня11:50 Пологівські рятувальники провели профілактичну роботу під час свята Івана Купала
6 Липня16:24 Вільнянський район: рятувальники провели профілактичний рейд на агрофірмі
6 Липня15:45 Вітаємо переможців обласних змагань з пожежно-прикладного спорту
6 Липня15:24 Запорізькі рятувальники проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу у місцях збирання врожаю
Останні новини