ГоловнаОстанні новини10 Жовтня, 2017р.
 Версія для друку

У навчальних закладах регіону перевіряють дотримання вимог пожежної безпеки

Опубліковано: 10.10.2017, 16:14

Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Віктора Скоблікова відбулось засідання комплексної робочої групи щодо підготовки навчальних закладів до навчального року. До розгляду питання долучилися голови районних державних адміністрацій, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області.

Віктор Скобліков нагадав, що за дорученням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана на регіональному рівні створено постійно діючі комплексні робочі групи щодо забезпечення надійності та безпеки експлуатації об’єктів соціальної інфраструктури, зокрема навчальних закладів, закладів культури, фізичної культури і спорту, медичного і оздоровчого призначення, а також  адміністративних будівель. Зокрема, розпорядженням голови облдержадміністрації було створено та затверджено склад обласної комплексної робочої групи та доручено створити районні та міські комплексні робочі групи.

Учасники засідання заслухали звіти п'яти районних державних адміністрацій: Михайлівської, Новомиколаївської, Оріхівської, Пологівської та Приазовської.

За словами начальника управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Запорізькій області Євгенія Водоп’янова, у закладах освіти зафіксовані порушення вимог пожежної безпеки. Зокрема, несправними залишаються джерела зовнішнього протипожежного водопостачання (пожежні гідранти та водойми) та системи внутрішнього протипожежного водопостачання. У деяких закладах не вистачає систем пожежної сигналізації або вони потребують ремонту, недостатньо вогнегасників для повного забезпечення навчальних закладів первинними засобами пожежогасіння.

За результатами засідання робочої групи  керівникам територій надано доручення щодо усунення виявлених недоліків із забезпечення пожежної безпеки, обладнання  закладів освіти, розв’язання  наявних технічних проблем у будівлях та спорудах,  забезпечення безаварійної експлуатації котелень, що здійснюють опалення цих закладів.

Крім цього, районним та міським робочим групам доручено провести протягом місяця аналогічні перевірки закладів культури, фізичної культури і спорту, медичного та оздоровчого призначення, а також адміністративних будівель.

IMG_8669.jpgIMG_8673.jpg

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


   
Останні новини
17 Жовтня09:50 Штормове попередження про найважливіші гідрометеорологічні явища
15 Жовтня09:20 Рятувальники розгорнули пересувний консультаційний пункт на святі в честь Дня Широківської об’єднаної територіальної громади
14 Жовтня14:28 Рятувальники долучилися до проекту «Молодь єднає Україну», який зібрав у Запоріжжі учнів із Донецької та Львівської областей
14 Жовтня13:39 Масштабне запорізьке свято «Покрова на Хортиці»: рятувальники вкотре нагадують правила безпеки
14 Жовтня13:35 До уваги громадян!
14 Жовтня08:53 ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!
14 Жовтня08:00 Привітання Голови ДСНС з Днем захисника України
13 Жовтня15:20 Якимівський район: рятувальники провели профілактичні бесіди з мешканцями району
13 Жовтня14:37 Урок безпеки від рятувальників для запорізьких школярів
13 Жовтня13:44 В Головному управлінні пройшли урочисті заходи до Дня захисника України
13 Жовтня10:22 м. Токмак: рятувальники провели профілактичний рейд у житловому секторі
12 Жовтня15:13 Напередодні Дня захисника України курсанти «Запорізької Січі» присягли на вірність Батьківщині
11 Жовтня14:38 м. Енергодар: рятувальники спільно з волонтерами роз’яснювали громадянам правила пожежної безпеки під час експлуатації електроприладів
11 Жовтня12:52 “Якісно змінити ситуацію у галузі реагування на надзвичайні ситуації та пожежі можливо лише за постійної уваги та підтримки Уряду”, - Микола Чечоткін
10 Жовтня16:14 У навчальних закладах регіону перевіряють дотримання вимог пожежної безпеки
Останні новини