ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 4002

Останні новини

15 Грудня16:27 м. Бердянськ: відбувся семінар для заступників директорів загальноосвітніх закладів
Напередодні Нового року й Різдва Христового варто згадати про правила пожежної та техногенної безпеки, яких слід дотримуватись при підготовці та проведенні святкування.
15 Грудня16:02 м. Енергодар: міські курси цивільного захисту та безпеки життєдіяльності відсвяткували тридцятирічний ювілей
15 грудня Енергодарські міські курси ІІІ категорії Науково-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області відзначили свій 30-річний ювілей.
15 Грудня15:53 м. Запоріжжя: пройшла спільна нарада співробітників ДСНС та Національної поліції
15 грудня в кризовій залі Головного управління ДСНС України у Запорізькій області відбулася спільна нарада співробітників ДСНС та Національної поліції.
15 Грудня15:41 м. Бердянськ: рятувальники навчають дітлахів правилам безпечної поведінки взимку
15 грудня фахівці Бердянського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області провели бесіду на тему безпечної поведінки у побуті з учнями 10-а класу ЗОШ № 11
15 Грудня15:31 Запорізька область: у рамках акції «Безпечне житло» рятувальники провели профілактичний рейд у місцях з масовим перебуванням людей
У рамках місячника «Безпечне житло», який стартував 1 грудня, рятувальники запорізького гарнізону проводять посилену профілактичну роботу з населенням з метою попередження виникнення різноманітних надзвичайних подій.
15 Грудня15:08 м. Запоріжжя: фахівці ДСНС області провели профілактичний рейд у модульному містечку для внутрішньо переміщених осіб
15 грудня, у рамках місячника «Безпечне житло» рятувальники спільно із представниками засобів масової інформації провели профілактичний рейд у модульному містечку для внутрішньо переміщених осіб.
15 Грудня12:42 Співробітники ГУ ДСНС України у Запорізькій області взяли участь у семінар-нараді з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів
15 грудня, в актовій залі Головного управління ДСНС області відбулася семінар-нарада з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. У заході під головуванням керівництва Головного управління та сектору з питань запобігання та виявлення корупції взяли участь спіробітники апарату та підрозділів ГУ ДСНС області. Також, у семінарі взяв участь начальник сектору протидії корупції Управління захисту економіки в Запорізькій області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.
15 Грудня11:43 Шановні громадяни!
У зимовий період гостро постає проблема виникнення пожеж у житловому секторі. За статистикою, майже 80% пожеж виникає в будинках громадян. Найчастіше причиною тому є необізнаність та безвідповідальність господарів. Так, з початку року на територій області виникло 7688 пожеж, під час яких загинуло 85 осіб, включаючи 3 дітей. Травми різних ступенів тяжкості отримали 70 громадян, з яких 6 дітей. Врятувати від вогняної стихії вдалось 122 людини, з них 4 – дітей. В період опалювального сезону 2017 року сталось 103 пожежі у житловому секторі. На них загинуло дев`ятеро людей, трьох вдалося врятувати.
14 Грудня14:16 Запорізька область: рятувальники взяли участь у заходах до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС
Чорнобиль - не лише гірка трагедія, а й символ героїзму і мужності багатьох тисяч наших земляків, які ціною свого життя і здоров'я рятували людство від згубних наслідків аварії. Масштаби цієї трагедії могли бути значно більше, якби не мужність та самопожертва героїв-ліквідаторів.
14 Грудня13:50 Подвиг ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС навіки в пам’яті поколінь
14 грудня в історії України - пам’ятна дата. Саме цього дня вшановують ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Всі чорнобильці називають той день своїм Днем перемоги, бо саме 31 рік тому закінчилось будівництво захисного об’єкту «Укриття», який накрив зруйнований в результаті аварії четвертий блок атомної електростанції.
14 Грудня13:17 Звернення Голови ДСНС України до ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
Шановні ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС! 14 грудня Україна вшановує учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, які ціною свого життя та здоров'я здолали найстрашнішу трагедію XX століття.
14 Грудня12:23 Запорізьких рятувальників, які брали участь у спеціальних навчаннях «Київське море-2017» нагородили почесними відзнаками ДСНС України
14 грудня, у ході зборів у Головному управлінні ДСНС області, заступник Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України Павло Афанасьєв вручив рятувальникам гарнізону почесні відзнаки за сумлінне і високопрофесійне виконання службового обов’язку та вагомий внесок у підготовку і проведення спеціального навчання «Київське море – 2017».
14 Грудня11:21 Комісія ДСНС підвела підсумки контрольної перевірки Запорізької області щодо стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту
14 грудня у Запорізькій обласній державній адміністрації комісія ДСНС України, підвела підсумки контрольної перевірки стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення, готовності обласних органів управління цивільного захисту реагувати на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру.
13 Грудня15:25 На виставці пожежно-рятувальної служби запрацювала нова експозиція
Після урочистих зборів ветеранів-ліквідаторів та рятувальників запорізького гарнізону відбулось відкриття нової експозиції «Мирний атом в долонях людини» на виставці пожежно-рятувальної служби в Головному управлінні ДСНС України у Запорізькій області.
13 Грудня14:28 Запорізькі рятувальники вшанували героїв-ліквідаторів аварії на ЧАЕС
Напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в Головному управлінні ДСНС України у Запорізькій області пройшли урочисті збори.
12 Грудня15:44 м. Енергодар: рятувальники завітали до дошкільнят
З метою навчання підростаючого покоління елементарним правилам безпеки життєдіяльності, у навчально-виховних закладах міста Енергодар рятувальники спільно із освітянами проводять Місячник безпеки життєдіяльності. Так, 12 грудня рятувальники 13-ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області завітали до вихованців дошкільного навчального закладу №12 «Посмішка пізнайки».
12 Грудня14:53 Піротехніки ДСНС отримали нові автомобілі та обладнання від Уряду Японії
12 грудня у Києві, за участю Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, першого заступника Голови ДСНС України Олега Мельчуцького, Надзвичайного і Повноважного Посла Японії в Україні Шиґекі Сумі та представників Управління ООН з обслуговування проектів (ЮНОПС) відбулася церемонія передачі оперативних піротехнічних машин та георадарів-детекторів для ДСНС України.
11 Грудня15:00 м. Токмак: розлив ртуті у школі – раптова ввідна від комісії ДСНС України
11 грудня о 13:30, у ході проведення контрольної перевірки ДСНС України, на території м. Токмак, згідно раптової ввідної в приміщенні загальноосвітньої школи № 5 по вул. Шевченка, у ході навчального процесу на перерві невстановлена особа занесла у приміщення невідому речовину. Після чого педагогічний склад закладу виявив розлив рідини, яка за зовнішніми ознаками нагадує ртуть. Площа розливу умовно склала 1 кв.м.
11 Грудня12:44 В Головному Управлінні ДСНС України у Запорізькій області триває тиждень права
З 2008 року, в Україні проводиться Всеукраїнський тиждень права відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року № 1149, що завжди включає 10 грудня - День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.
11 Грудня12:36 У рамках Всеукраїнського тижня права запорізькі рятувальники розповіли про соціальні гарантії та правовий захист учасників АТО в ефірі радіо «Запоріжжя»
Пріоритетом для будь-якої держави має бути дотримання прав і свобод людини. Найактуальнішим і відкритим питанням у зв’язку з проведенням антитерористичної операції та тимчасовою окупацією території України залишається питання реалізації і захисту прав учасників АТО, членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб і постраждалих внаслідок зазначеної операції, які не в повному обсязі обізнані та недостатньо володіють правовою інформацією щодо реалізації і захисту своїх прав, зокрема використання соціальних пільг, передбачених чинним законодавством України, тому за необхідне вважаємо роз’яснити ситуацію, що склалася у сфері надання пільг, а також реалізацію права на такі пільги
11 Грудня12:05 Новації у грошовому забезпеченні осіб рядового та начальницького складу служби цивільного захисту
Важливою умовою життєдіяльності людей є праця. Тільки завдяки праці люди можуть задовольнити свої матеріальні та моральні потреби. Саме тому праця становить єдність двох функцій: засобу до життя і сферу ствердження особи. Водночас, і досі залишається достатня кількість дискусійних питань в даній сфері та низький рівень дослідженості проблем правового регулювання оплати праці окремих категорій працівників. Останнє, зокрема, стосується осіб рядового та начальницького складу служби цивільного захисту.
11 Грудня11:31 м. Токмак: продовжується контрольна перевірка стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту
З 5 по 14 грудня у Запорізькій області проходить контрольна перевірка ДСНС України щодо стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту та техногенної безпеки. Сьогодні, 11 грудня комісія ДСНС України проводить перевірку у Токмаку та Токмацькому районі.
11 Грудня10:05 Штормове попередження про найважливіші гідрометеорологічні явища
11 грудня в місті Запоріжжя та на території Запорізької області очікується посилення південно-західного вітру до15-20 м/с, вночі місцями слабка ожеледь, на дорогах ожеледиця

    Твіт