ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 4295

Останні новини

25 Квітня17:04 Рятувальники провели семінар у рамках Дня цивільного захисту
25 квітня на базі Загальноосвітньої санаторної школи-інтернат І-ІІІ ступенів комунального вищого навчального закладу "Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія" Запорізької обласної ради фахівці ДСНС області провели семінар у рамках Дня цивільного захисту.
25 Квітня15:33 Рятувальники взяли участь в тактико-спеціальних антитерористичних навчаннях
24-26 квітня на території Запорізької області проводяться планові тактико-спеціальні навчання які організовані координаційною групою Антитерористичного Центру (КГ АТЦ) при Управлінні СБ України в Запорізькій області.
25 Квітня15:04 м. Енергодар: рятувальники спільно з волонтерами нагадають громадянам правила безпеки під час відвідування об’єктів з масовим перебуванням людей
З метою проведення масово-роз’яснювальної роботи з питань дотримання правил безпеки життєдіяльності і профілактики виникнення надзвичайних ситуацій, а також запобігання загибелі населення на пожежах, 25 квітня рятувальники 13-ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області спільно з волонтерами міського центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді провели профілактичний рейд місцями масового перебування людей, а саме відвідали торговельно-розважальний центр «Аполло» та «Козацький».
24 Квітня17:02 У рамках Дня цивільного захисту рятувальники та освітяни провели семінар
24 квітня на базі Кушугумського навчально-виховного комплексу «школа І-ІІІ ступенів – гімназія «Інтелект» фахівці ДСНС області спільно з освітянами провели кущовий семінар у рамках Дня цивільного захисту.
24 Квітня13:49 Увага! Попередження про пожежну небезпеку на території Запорізької області
26-28 квітня у місті Запоріжжя та на території Запорізької області зберігатиметься надзвичайна ( 5-й клас) пожежна небезпека.
23 Квітня18:31 Рятувальники спільно з представниками Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства провели навчання по безпечному поводженню в екосистемах
З настанням довгоочікуваного весняного потепління рятувальники стикаються з проблемою порушення людьми правил пожежної безпеки під час відвідування екосистем. Як результат – масштабні пожежі на відкритій території, непоправна шкода екології та чималі матеріальні збитки.
23 Квітня18:09 На базі ЗНВК «Запорізька Січ» відбувся семінар з безпеки життєдіяльності для співробітників закладів освіти
23 квітня на базі ЗНВК «Запорізька Січ» військово-спортивного профілю відбувся семінар із спеціалістами управління освіти, керівниками методичних об’єднань і працівниками закладів освіти, які відповідають за безпеку життєдіяльності. Захід відбувся у рамках Дня цивільного захисту з метою удосконалення проведення профілактичної роботи для запобігання травмуванню та загибелі дітей під час надзвичайних подій різного характеру. У семінарі взяли участь представники Департаменту освіти і науки ЗОДА, Головного управління ДСНС області, навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, волонтери ЗОО ТЧХ України, представники дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів Запоріжжя.
21 Квітня09:09 Запорізькі рятувальники отримали нагороди в рамках патріотичної акції «Естафета поколінь» в м. Харків
20 квітня на базі Національного університету цивільного захисту в м. Харків відбувся І етап патріотичної акції «Естафета поколінь». Цей захід був започаткований у 2015 році Державною службою України з надзвичайних ситуацій спільно з Всеукраїнською асоціацією ветеранів війни та служби цивільного захисту.
20 Квітня16:48 У Запорізькому районі відбулося масштабне інструктивно-методичне заняття на тему безпеки життєдіяльності населення
20 квітня у конференц-залі Запорізької районної державної адміністрації відбулося інструктивно-методичне заняття на тему безпеки життєдіяльності населення. Цього разу, рятувальники охопили якомога більше питань для висвітлення, адже заняття проводилося для начальників структурних підрозділів ЗРДА, об’єднаних територіальних громад, селищних та сільських рад, керівників комунальних, навчальних, медичних закладів, закладів культури, промислових та сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств Запорізького району. Організаторами цього масштабного заходу виступили ГУ облДСНС та Запорізька районна державна адміністрація.
20 Квітня16:16 Позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
20 квітня регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій зібралася на позачергове засідання під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Віктора Скоблікова, під час якого присутні обговорили алгоритм дій у разі руйнування і прориву Кременчуцького гідровузла.
20 Квітня11:42 м. Енергодар: відбувся зональний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних
20 квітня на базі Енергодарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відбувся другий зональний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних загальноосвітніх навчальних закладів.
20 Квітня10:41 Токмацький район: визначено переможців районного етапу фестивалю Дружин юних пожежних
Веселі, кмітливі, ініціативні, позитивні, креативні і винахідливі — так сказати, це все одно що нічого не розповісти про команди, які 19 квітня змагались за звання переможця районного етапу Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних в Токмацькому районі Запорізької області.
19 Квітня17:55 Рятувальники зіграли у надзвичайний футбол
19 квітня 2018 року в м. Енергодар було проведено фінальну частину змагань з міні-футболу на першість ГУ ДСНС України у Запорізькій області.
19 Квітня16:56 Важливо! Попередження про заморозки які очикуються на території Запорізької області
21 квітня у місті Запоріжжя та на території Запорізької області очікуються заморозки на поверхні грунту 0-3 градуси цельсія
19 Квітня16:01 м. Енергодар: рятувальники та освітяни заручились підтримкою лісового господарства та озеленили місто
Кожного року з приходом весни в місті Енергодар проводиться акція «Майбутнє лісу в твоїх руках». Саме у цей період проходять заходи з озеленення та благоустрою території міста. Адже, щоб принести користь суспільству, природі та рідному місту необхідно витратити зовсім небагато часу. Тож, 19 квітня рятувальники 13-ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області спільно з освітянами заручившись підтримкою Іванівського лісництва ДП «Кам’янсько-Дніпровського лісового господарства» долучилися до акції.
19 Квітня15:37 Рятувальники спільно із представниками Німецького товариства GIZ обговорили підвищення рівня захисту населення від НС об’єднаних територіальних громад
Законом України “Про місцеве самоврядування України” та статтею 19 Кодексу цивільного захисту України виписані повноваження органів місцевої влади та органів місцевого самоврядування у сфері організації заходів цивільного захисту, а саме - запобігання надзвичайним ситуаціям, захист населення і територій від природних та техногенних загроз, реагування на надзвичайні ситуації та ліквідації їх наслідків.
19 Квітня15:21 Рятувальники провели для школярів професійний майстер-клас з надання першої долікарської допомоги
19 квітня на базі Енергодарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відбулась зустріч вихованців 10-х класів з начальником медичної служби Головного управління ДСНС України у Запорізькій області Юрієм Трофімовим. Заняття проходило в рамках навчального предмету «Основи медицини»
19 Квітня15:15 м. Енергодар: рятувальники вдосконалили навички та вміння надання першої долікарської допомоги
19 квітня з особовим складом підрозділів міста Енергодар начальником медичної служби Головного управління ДСНС України у Запорізькій області Юрієм Трофімовим проведено практичне заняття «Перший на місці події» з надання першої невідкладної домедичної допомоги постраждалим при надзвичайних ситуацій.
19 Квітня11:55 Запорізька область: організовано чергування пожежно-рятувального відділення на території Національного заповідника «Хортиця»
Так, з початку 2018 року в природних екосистемах області виникло 253 пожежі на загальній площі 96,38 га (за 2017 рік - 393 пожежі на площі 96,57 га). Тому, для оперативного реагування на гасіння пожеж в природних екосистемах, організовано чергування пожежно-рятувального відділення на території Національного заповідника «Хортиця».
18 Квітня16:23 м. Мелітополь: рятувальники провели рейд з основ життєдіяльності в житловому секторі
18 квітня рятувальники провели рейд з основ життєдіяльності в житловому секторі. Фахівці ДСНС нагадали правила пожежної безпеки, основні причини виникнення пожеж, наголосили, що необхідно уважно слідкувати за станом електромереж.
18 Квітня15:27 100 років милосердя
18 квітня в залі Запорізького академічного обласного українського музично-драматичного театру імені В.Г. Магара відбулось святкування з нагоди 100-річчя ТЧХ України.
18 Квітня15:08 «Вивчати, щоб знати. Знати, щоб попередити»: в Енергодарі відбувся семінар із співробітниками навчальних закладів на тему радіаційної безпеки
18 квітня на базі Енергодарської ЗОШ №2 відбувся кущовий семінар із працівниками закладів освіти на тему «Радіаційна небезпека». Захід пройшов у рамках Дня цивільного захисту та Тижня безпеки дитини.
18 Квітня10:46 На травневі свята рятувальники ДСНС нестимуть службу у посиленому режимі
17 квітня у Києві, під головуванням Першого заступника міністра внутрішніх справ України Сергія Ярового відбулася селекторна нарада із керівниками органів системи МВС. Він повідомив, що в кінці квітня на початку травня по всій Україні очікується проведення масових заходів. Тож, ДСНС, Нацполіція, Нацгвардія та Держприкордонслужба переходять на посилений варіант несення служби.
18 Квітня10:37 Донька запорізького рятувальника - лаурет Всеукраїнського конкурсу малюнку “Рятувальник – професія героїчна”
17 квітня в актовій залі адмінбудівлі ДСНС відбулися урочистості з нагоди Дня пожежної охорони. На цьому ж заході і відбулося нагородження лауреатів Всеукраїнського конкурсу малюнку серед дітей співробітників ДСНС на тему “Рятувальник – професія героїчна”. Маленькі таланти нагороджував Голова Служби Микола Чечоткін.
17 Квітня13:05 У Бердянську відбувся кущовий семінар «Радіаційна небезпека» для співробітників закладів освіти
17 квітня на базі Бердянської ЗОШ №11 відбувся кущовий семінар із працівниками закладів освіти на тему «Радіаційна небезпека». Захід пройшов у рамках Дня цивільного захисту та Тижня безпеки дитини.

    Твіт