ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 3644

Останні новини

26 Червня11:57 ДСНС України закликає громадян дотримуватися правил безпеки під час пожежонебезпечного періоду!
За прогнозами Укргідрометцентру, найближчим часом в Україні переважатиме тепла та посушлива погода, що створить передумову для формування довготривалої надзвичайної пожежної небезпеки.
26 Червня10:23 Запорізькі рятувальники взяли участь в урочистих заходах з нагоди відзначення 21–ї річниці Дня Конституції України
В ніч на 28 червня 1996 року Верховна Рада України більшістю голосів прийняла Основний Закон України – Конституцію. Прийняття Конституції – один з найважливіших етапів в історії України. Закон закріпив всі правові основи нашої незалежної держави, її територіальну цілісність і суверенітет, забезпечив права громадян, сприяв подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. Ця видатна подія в сучасній історії України назавжди залишиться в наших серцях, і наш обов'язок – зберегти та примножити кращі надбання нашого народу.
24 Червня09:36 Обережно: ВНП! Дії у разі виявлення підозрілого предмету
У зв’язку з початком весняно-польових робіт рятувальники Головного управління ДСНС України у Запорізькій області звертаються до громадян з проханням бути вкрай обережними під час проведення земельних робіт. Адже, непоодинокими є випадки коли на власних присадибних ділянках та городах громадяни знаходять підозрілі предмети, схожі на вибухонебезпечні.
23 Червня16:26 Вітаємо переможців обласних змагань з пожежно-прикладного спорту
23 червня розпочався другий і заключний день змагань з пожежно-прикладного спорту. Перед довгоочікуваним оголошенням і нагородженням переможців, рятувальники пройшли два останні випробування.
23 Червня12:27 У Запоріжжі завершилася конференція голів рад ветеранів Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту
23 червня завершилась дводенна XІ Всеукраїнської конференції голів територіальних і функціональних рад ветеранів Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту.
22 Червня16:40 В рамках Всеукраїнської конференції відбулось нагородження співробітників та ветеранів підрозділів цивільного захисту Запорізького гарнізону
22 червня у Запорізькій обласній державній адміністрації під час XІ Всеукраїнської конференції голів територіальних і функціональних рад ветеранів Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту нагородили співробітників та ветеранів підрозділів цивільного захисту Запорізького гарнізону.
22 Червня16:12 “Спільними зусиллями ДСНС та інших органів влади ситуацію з пожежами у природних екосистемах вдається утримувати під контролем”, - Микола Чечоткін (ВІДЕО)
В ДСНС України під головуванням Віце-прем’єр-міністра-Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка відбулося позачергове засідання міжвідомчого оперативного штабу державної комісії з питань ТЕБ та НС щодо заходів з врегулювання питань поводження з твердими побутовими відходами у м. Львів та стану пожежної безпеки в екосистемах України.
22 Червня15:34 Стартував обласний етап змагань з пожежно-прикладного спорту
Рятувальна справа – справа мужніх. Тільки відважна та смілива людина здатна ризикувати власним життям заради порятунку інших. Підйом по штурмовій та висувній драбинах, бойове розгортання, подолання перешкод та інше – це те, чим рятувальники займаються на кожному бойовому чергуванні. Різниця полягає лише в тому, що нагорода за перемогу в спорті – матеріальна цінність, в реальному світі – збережене людське життя.
22 Червня15:04 Відбулося відкриття XІ Всеукраїнської конференції голів територіальних і функціональних рад ветеранів Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту
22 червня у Запорізькій обласній державній адміністрації відбулося відкриття XІ Всеукраїнської конференції голів територіальних і функціональних рад ветеранів Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту.
21 Червня17:52 Рятувальники готові до дій за призначенням у разі виникнення нештатних подій на водних об’єктах
Літо – пора канікул та відпусток, коли люди досхочу можуть насолоджуватись лагідним сонцем, золотим піском та теплими хвилями моря або річки. Проте, нерідко під час відпочинку люди забувають про елементарні правила безпеки та потрапляють у різні неприємні ситуації. Одна з головних літніх небезпек – це, звісно, вода, яка не терпить зневажливого ставлення до себе.
21 Червня14:55 м. Енергодар: рятувальники закликають людей дотримуватись правила безпеки життєдіяльності у літній період
21 червня рятувальники м. Енергодар спільно з фахівцями управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту, а також з місцевими журналістами провели профілактичний рейд з населенням. Головною метою заходу стало ознайомлення громадян з правилами безпечної поведінки в літній період.
21 Червня11:31 Багатодітна сім`я ліквідатора Чорнобильської АЕС побувала в аквапарку «Острів скарбів»
Літо – пора відпочинку і оздоровлення! Так, вихованці дитячого будинку сімейного типу родини Каленюк з Мелітополя за ініціативою керівництва Головного управління ДСНС України у Запорізькій області побували в аквапарку «Острів скарбів». Засновника закладу Максима Максиминцева вразила сім`я Каленюк, і тому для наймолодших членів зробили справжнє свято незабутніх вражень.
21 Червня11:12 м. Бердянськ: рятувальники провели профілактичний рейд у місцях заборонених для купання
З метою запобігання надзвичайних подій на водних об’єктах, підвищення ефективності проведення профілактичної роботи з населенням, рятувальники запорізького гарнізону проводять інформаційно-роз’яснювальні заходи з відпочивальниками на всіх водоймах області.
21 Червня10:13 Якимівський район: для безпечного відпочинку громадян рятувальники провели профілактичну роботу на центральному пляжі в смт Кирилівка
З початком купального сезону люди масово вирушають на відпочинок до водойм. Досить часто громадяни нехтують елементарними правилами безпеки, що стає причиною трагічних наслідків.
20 Червня12:51 Оріхів: рятувальники проводять профілактичну роботу щодо дотримання вимог безпеки на водних об′єктах
З початком купального сезону люди масово вирушають на відпочинок до водойм. Досить часто громадяни нехтують елементарними правилами безпеки, що стає причиною трагічних наслідків.
16 Червня16:05 м. Бердянськ: пройшов семінар для керівників дошкільних навчальних закладів та батьків дітей
15 червня у м. Бердянськ на базі ДНЗ № 40 пройшов черговий захід для вихователів-методистів та батьків дітей. У занятті взяли участь спеціалісти навчальних закладів міста, які відповідають за стан охорони праці та безпеки життєдіяльності, батьки, лікар лінійної бригади екстреної швидкої медичної допомоги, голова організації Товариства Червоного Хреста та рятувальники. Під час семінару педагоги дізнались про надзвичайні події, які виникли на території нашої області з вини або за участю дітей.
16 Червня16:04 На виставку пожежно-рятувальної служби завітали учасники конкурсу «Счастливого пути!»
Протягом двох місяців мешканці Запорізької області на сторінках газети «МИГ» демонстрували свої знання з основ правил безпечної життєдіяльності. Організаторами заходу виступили редакція газети «МИГ», Запорізька обласна організація Товариства Червоного Хреста України, Головне управління ДСНС України у Запорізькій області та відділ безпеки дорожнього руху управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції України в Запорізькій області. Головною метою конкурсу було напередодні літніх відпусток ще раз нагадати запоріжцям основні правила безпеки, аби ніщо не затьмарило відпочинок.
16 Червня15:56 м. Запоріжжя: розпочалися практичні відпрацювання з начальниками частин гарнізону
16 червня заняття розпочалися в місті Запоріжжя. В них взяли участь заступник начальника Головного управління, начальник Оперативно-координаційного центру, начальники чергових змін ОКЦ, начальники та заступники начальників пожежно-рятувальних частин міста ГУ ДСНС України у Запорізькій області.
15 Червня11:05 Увага! Попередження про пожежну небезпеку по окремим областям України
15 червня по Києву надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека. 15-16 червня у Волинській, Рівненській, Київській, центральних та південни областях надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека. 17-18 червня у Херсонській та Дніпропетровській областях місцями надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.
14 Червня17:14 Інформаційне повідомлення про порядок подання документів для участі в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при ДСНС
Громадська рада при Державній службі України з надзвичайних ситуацій, як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган, утворюється на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 для забезпечення участі громадськості в управлінні державними справами, здійсненні громадського контролю за діяльністю ДСНС, налагодженні її ефективної взаємодії з громадськістю, врахуванні громадської думки під час реалізації державної політики та підготовки відповідних пропозицій щодо її формування.
14 Червня16:48 У ході засідання обласної тимчасової робочої групи з подальшого розвитку Національного заповідника «Хортиця» учасники обговорили необхідність розташування рятувальних станцій
14 червня у приміщені обласної державної адміністрації відбулось засідання обласної тимчасової робочої групи з подальшого розвитку Національного заповідника «Хортиця», реконструкції та реекспозиції Музею історії запорізького, створення нових експозицій, розвитку туристичної інфраструктури Національного заповідника «Хортиця».
14 Червня16:22 Токмацький район: рятувальники навчають населення відпочивати на водних об’єктах безпечно.
Саме зараз у літню спекотну погоду люди все частіше відвідують пляжі, йдуть до річок, ставків, від’їжджають на море.
14 Червня15:51 Безпека дітей – запорука щасливого майбутнього
13 червня фахівці Бердянського МРУ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області відвідали дитячий оздоровчий центр «Червона гвоздика», що у м. Бердянськ. Цей табір обраний невипадково, адже це один з найпопулярніших закладів відпочинку для дітей. Керівництво табору приділяє значну увагу питанням безпеки.
14 Червня15:25 м. Енергодар: рятувальники провели рейд у лісопаркових зонах міста
14 червня рятувальники 13-ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області спільно з представниками органів місцевого самоврядування провели профілактичний рейд по найбільш популярним місцям відпочинку мешканців міста Енергодар щодо дотримання правил пожежної безпеки під час відпочинку у лісопаркових зонах та на водних об’єктах.
14 Червня14:46 Безпечне літо у кожну родину
Запобігання загибелі людей на водних об’єктах – один із пріоритетних напрямків роботи фахівців Головного управління ДСНС України у Запорізькій області. Рятувальники проводять безліч профілактичних заходів з населенням, щоб не допустити трагедій на воді. Проте, не дивлячись на постійну роботу співробітників ГУ ДСНС України у Запорізькій області, тільки з початку поточного року на водних об’єктах області загинуло 10 чоловік, за аналогічний період минулого року вода забрала життя 13 осіб. Врятовувати вдалось 101 людину, з них 38. Тому, 14 червня рятувальники, спільно з інструкторами Запорізької обласної організації Товариства Червоного Хреста України, представниками засобів масової інформації долучилися до показових тренувань Запорізької міської рятувально-водолазної служби.

    Твіт