ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 4441

Останні новини

24 Червня09:29 Штормове попередження про найважливіші гідрометеорологічні явища
24-26 червня у місті Запоріжжя та на території Запорізької області зберігатиметься надзвичайна (5-й клас) пожежна небезпека. Вночі та вранці 24 червня у місті Запоріжжя та місцями на території Запорізької області очікуються сильні дощі, грози, град, шквали, 17-22 м/с, по Азовському морю грози, шквали 15-20 м/с.
23 Червня11:58 Якимівський район: рятувальники проводять профілактичні бесіди з громадянами на узбережжі Азовського моря
Влітку найпопулярнішим місцем відпочинку запоріжців і гостей міста є курорти на Азовському узбережжі.
23 Червня11:25 Штормове попередження про найважливіші гідрометеорологічні явища
23-25 червня у місті Запоріжжя та на території Запорізької області зберігатиметься надзвичайна (5-й клас) пожежна небезпека.
22 Червня16:39 На теренах області пройшли практичні відпрацювання та контроль знань серед начальницького складу служби цивільного захисту
З метою підвищення професійного рівня та оперативної майстерності керівного складу пожежно-рятувальних підрозділів гарнізону та згідно наказу начальника ГУ ДСНС України у Запорізькій області проводяться додаткові заняття з начальниками Державних пожежно-рятувальних частин по всій території області.
22 Червня16:21 м. Енергодар: рятувальники відпрацювали дії рятування людей на водоймах у літній період
З метою запобігання та попередження загибелі громадян на воді 22 червня рятувальники 13-ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області провели сумісне відпрацювання з комунальним підприємством «Промінь», в ході якого відпрацьовано методи порятунку людей на воді та надання першої долікарської допомоги. Навчання проходило на території місцевого пляжу «Сонячний», із застосуванням спеціальної техніки та рятувальних засобів на воді.
22 Червня14:08 Приморський район: рятувальники профілактують безпечні жнива
22 червня рятувальники спільно з представниками районної державної адміністрації та Управління агропромислового комплексу Приморської районної державної адміністрації провели профілактичний рейд на підприємствах призначених для збору, переробки, зберігання сільськогосподарської продукції та заготівлі кормів, розташованих на території району.
21 Червня16:36 В Запоріжжі продовжується робота пересувного консультаційного пункту ДСНС
Життя кожної людини безцінне вже само по собі. Дуже важливо берегти його і піклуватись про своє здоров’я.
21 Червня14:55 Увага! Попередження про пожежну небезпеку на території Запорізької області
22-24 червня у місті Запоріжжя та на території Запорізької області зберігатиметься надзвичайна (5-й клас) пожежна небезпека.
21 Червня14:47 м. Енергодар: рятувальники спільно з волонтерами провели профілактичний рейд щодо дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів
У разі виявлення вибухонебезпечних або схожих з ними предметів слід пам'ятати, що тільки безумовне виконання заходів безпеки є гарантом того, що нещасного випадку не станеться, а знахідка буде знешкоджена без завдання шкоди.
21 Червня14:39 м. Бердянськ: рятувальники нагадують відпочивальникам правила безпеки під час відпочинку на водних об`єктах
Все більше людей масово вирушають на відпочинок до водойм. Не замислюючись над правилами безпечної поведінки, купаються у необладнаних місцях, нерідко - у стані сп’яніння, пірнають у воду з катамаранів, причалів та дамби, запливають далеко від берега. Така необачність стає причиною трагічних наслідків. Аби попередити нещасні випадки під час відпочинку на водоймах, рятувальники продовж всього літнього періоду проводять роз’яснювальну роботу щодо попередження загибелі людей на воді.
21 Червня14:16 Тренери з Німеччини провели практикум для добровільних пожежних та професійних рятувальників Веселівської ОТГ
Ефективне функціонування системи цивільного захисту в умовах децентралізації влади є одним з найважливіших завдань сьогодення. До повноважень територіальних громад віднесено забезпечення цивільного захисту на відповідній території, одним з шляхів реалізації якого є створення підрозділів місцевої пожежної охорони.
20 Червня15:49 На теренах області продовжується перевірка стану готовності місць масового відпочинку населення на водних об’єктах
Відповідно Плану основних заходів цивільного захисту на 2018 рік, затвердженого розпорядженням КМУ від 27.12.2017 року № 981-р 19-20 червня відбулася цільова перевірка місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо стану готовності місць масового відпочинку населення на водних об’єктах Приазовського та Приморського районів.
20 Червня12:39 м. Енергодар: рятувальники провели профілактичний рейд серед населення
20 червня рятувальники 13-ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області спільно з волонтерами міського центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді провели профілактичний рейд серед мешканців міста щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій під час літнього відпочинку.
19 Червня14:38 Штормове попередження про найважливіші гідрометеорологічні явища
20-22 червня у місті Запоріжжя та на території Запорізької області зберігатиметься надзвичайна (5-й клас) пожежна небезпека.
18 Червня17:02 м. Запоріжжя: начальницький склад служби цивільного захисту удосконалює практичні навички
Кожен керівник підрозділу має бути взірцем для особового складу чергових караулів тому, що перш за все він пожежний-рятувальник, який несе відповідальність за роботу своїх підлеглих, повинен на відмінно знати всі тактичні прийоми ведення оперативних дій, майстерно користуватися штатним обладнанням та технікою.
18 Червня14:37 м. Енергодар: урочисті заходи з нагоди ювілею об’єктових пожежних частин (ВІДЕО)
Рятувальники своєю повсякденною самовідданою працею, завжди готові прийти на допомогу та виконати найважливіше своє завдання – врятувати та захистити людське життя. Не є винятком і рятувальники об’єктових пожежних частин. За ці роки вони стали гарантом пожежної та техногенної безпеки для найбільших промислових об’єктів України та Європи. 15 червня в культурно-діловому центрі відокремленого підрозділу Запорізької АЕС відбулися урочистості з нагоди 45-річчя 32-ДПРЧ та 35-річчя 31-ДПРЧ з охорони об’єктів 1-ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області.
18 Червня11:58 м. Енергодар: урок безпеки для дітей пришкільного табору
18 червня рятувальники 13-ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області завітали до вихованців пришкільного табору Енергодарської ЗОШ№7 та провели уроки з питань безпеки життєдіяльності у літній період.
15 Червня17:15 Юнацька збірна команда Запорізької області посіла І місце на чемпіонаті ДСНС України з пожежно-прикладного спорту
З 11 по 15 червня, на базі спортивно-тренувального комплексу на території частини технічної служби, що у місті Вишневе, проходив чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту серед рятувальників, участь в якому взяли 27 команд.
15 Червня14:10 Штормове попередження про найважливіші гідрометеорологічні явища
16-18 червня у місті Запоріжжя та на території Запорізької області зберігатиметься надзвичайна (5-й клас) пожежна небезпека. 16 червня місцями на території Запорізької області та по Азовському морю очікуються грози, шквали 15-20 м/с.
15 Червня13:03 Рятувальники проводять профілактичну роботу з вихованцями пришкільних таборів
Щорічно у місті Запоріжжя у загальноосвітніх школах створюють пришкільні табори для дітей з денним перебуванням, і цей рік не виключення. Аби убезпечити дітей від нештатних ситуацій в літній перід, рятувальники проводять профілактичну роботу з вихованцями таборів.
14 Червня16:10 м. Мелітополь: рятувальники нагадали відпочивальникам про заборону купання в необладнаних місцях
14 червня співробітники Мелітопольського МРУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області провели інформаційно-роз’яснювальну з відпочивальниками роботу щодо заборони купання в необладнаних місцях в період літнього відпочинку.
14 Червня14:13 Увага! Попередження про пожежну небезпеку на території Запорізької області
15-17 червня у місті Запоріжжя та на території Запорізької області зберігатиметься надзвичайна (5-й клас) пожежна небезпека.
14 Червня14:07 м. Запоріжжя: начальники підрозділів та їх заступники здали заліки з фізичної та службової підготовки
14 червня на базі АРЗ СП м. Запоріжжя під керівництвом головного управління ДСНС України у Запорізькій області, начальники підрозділів та їх заступники здали диференційні заліки зі службової підготовки за підсумками 2017-2018 навчального року.

    Твіт